Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Sinpaş Finans Şehir İhtişamlı Yaşamın Yeni Adresi Olacak

Sinpaş Finans Şehir İhtişamlı Yaşamın Yeni Adresi Olacak

Türkiye’ye kazandırdığı yenilikçi projeleriyle gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri olarak öne çıkan Sinpaş Yapı, dünyanın yeni finans üssü İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yanı başında, az katlı mimarisi ve sıcak sokak konseptiyle tasarlanan yepyeni bir proje hayata geçiriyor. Londra, New York, Dubai gibi dünyanın önde gelen finans merkezlerinde örneği olan ‘finans dünyası içindeki zengin yaşam’ konsepti Sinpaş Finans Şehir ile İstanbul’da hayat buluyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde yükselen Sinpaş Finans Şehir; ‘birlikte yaşama’ ve şehri tüm dokularıyla deneyimleme kavramlarına odaklanıyor.

Dev şehir parkı ayrıcalığı

Ön talep süreci başlayan Sinpaş Finans Şehir, Ümraniye’de konumlanan Finans Merkezi’nin yanı başında, 246 bin 500 metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediliyor. Projede toplam 2 bin 750 konut bulunuyor.1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı projede dairelerin boyutları 58 ile 200 metrekare arasında değişiyor. Konutların yanı sıra home ofis, ticari alan ve 36 bin 500 metrekarelik dev bir şehir parkından oluşan konseptiyle Finans Şehir yatırımcılara ‘şehirli, modern ve zengin’ bir yaşam fırsatı sunuyor.2019 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Sinpaş Finans Şehir’de konutların fiyatları 476 bin 425 TL’den başlıyor, 1 milyon 584 bin 315 TL’ye kadar yükseliyor.

Villa rahatlığında keyifli yaşam

Bulunduğu bölgenin aksine az katlı yatay mimarisiyle özgün ve ferah bir yaşam sunan Sinpaş Finans Şehir, tuğla ve doğal taş görünümüne sahip dış cepheleriyle bölgedeki diğer projelerden ayrılıyor. Tüm detayları keyifle ve titizlikle çalışılmış yüksek tavanlarıyla müstakil villa rahatlığını ve ferahlığını sağlayan evlerin tümünde sokağa çıkmadan sokağı hissetmenize ve yaşamanıza imkân verecek geniş balkonlar yer alıyor. Ayrıca hiçbir projede örneği bulunmayan bir yenilik olarak Sinpaş’ın bu projesinde özel konseptlerle geliştirilmiş her apartmanın arka cephelerinin baktığı büyük ve özel konseptli iç bahçeler bulunuyor.

Tek adımla sosyal hayata erişim

Sinpaş Finans Şehir içindeki meydanı, dev şehir parkı, eğitim ve sağlık kompleksleri, çocuk oyun alanları, konseptli iç bahçeleri, kafe ve restoranları, mağazaları, spor kompleksi ve ünlü markaların yer alacağı mağazaların olduğu Çarşısı ile sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanıyor.Projenin içerisinde piknik alanları, göletler, oturma terasları, yürüyüş yolları, koşu ve bisiklet parkurları ve çocuk oyun alanları bulunan 36 bin 500 metrekarelik dev şehir parkı barındırıyor.Açık havada yer alan kütüphane ve mutfağın yanı sıra gastronomi bahçeleri, koruluk içindeki Lezzet Meydanı, zeytin, ıhlamur ve meyve bahçeleri ile lounge alanı da sakinlerin keyifli anlarına ortak oluyor. Çocuklar için özel olarak dizayn edilen konsept çocuk parkı Parky ile birbirinden eğlenceli aktivitelere katılan çocuklar boş zamanların keyfini dolu dolu çıkartma imkanına sahip oluyor. Anne-çocuk salıncakları, tırmanma grupları, trambolin, tahterevalli, fıskiyeli su parkı, kum oyun alanı, boyama ve graffiti duvarları, aynalı yansıma duvarları, piyano basamaklar ile Sinpaş Finans Şehir’de çocuk olmak en güzel şey haline geliyor.

Bisiklet keyfi süreceksiniz

Konut ile şehir hayatını kaynaştırmayı amaçlayan Sinpaş Finans Şehir’de özel kaldırım tasarımları, kent mobilyaları, çocuk oyun alanları ve su öğeleri ile şehirli konsepti yaratılıyor.  Kaldırımların kent yaşantısına katılabilmek için genişlediği ve adeta mekânlaştığı projede, sokakları yaşamanın keyfi ayrıcalıklı bir hal alıyor. Bir yaşam tarzı olarak bisiklet kullanımını da güncel hayata dâhil eden proje, şehir dokusu içinde Avrupa’da örnekleri görülen bisikletle özgürce dolaşmaya imkân sağlıyor.Günümüzde şehirde yaşayan herkesin hayal ettiği gündelik hayatta bisiklet kullanma fikri Sinpaş Finans Şehir’le gerçek oluyor ve bisiklet kullanmak günlük yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.

Şehrin her yerine kolay ulaşım

Finans Merkezi ile birlikte yapılacak olan yeni yol bağlantıları ve E5, TEM otoyollarıyla Sinpaş Finans Şehir’den şehre ulaşım oldukça kolay bir hale geliyor. Yeni açılacak ve halihazırda yapımına başlanmış olan Göztepe Ataşehir Metro hattıyla da İstanbul’un her noktasına dakikalar içinde ulaşım sağlanabilecek. Sinpaş Finans Şehir’in merkezi konumu özel konsepti, aynı zamanda hızla değer kazanacak çok güçlü bir yatırım potansiyeli de sunuyor. Tamamlanmasının ardından 50 bine yakın beyaz yakalı çalışana istihdam sağlaması beklenen Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin en yakın komşusu olan proje şehrin merkezinde yaşayıp şehir hayatından keyif alanların öncelikli tercihi olacak.

 

Yorumlar kapalı.