Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Folkart Incity, İzmir’in yeni çekim merkezi haline geliyor

Folkart Incity, İzmir’in yeni çekim merkezi haline geliyor

“Hayatın İçinde”

32 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Folkart Incity, Folkart Yapı tarafından hayata geçiriliyor. İzmir’in merkezi noktalarından birinde Bornova’da inşa edilen proje, 8 bloktan oluşuyor. Yapıda 700 konut, 17 dükkan ve 42 ticari alan yer alıyor.

Projedeki konut fiyatları 250 bin TL ile 1 milyon 319 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen Folkart İncity projesinde kalan konut bedeli ise 120 ay yüzde 0,89 faizle taksitlendiriliyor. Projede şirket bünyesinde vade farksız taksit imkanı da sunuluyor. Folakrt Incity’de teslimlerin ise Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

Sosyal donatı alanları ile ilgi çekiyor

Folkart Incity’de daireler 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak belirleniyor. Öncüoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan projenin yüzde 72’si yeşil alanlara ayrılıyor.

Estetik mimarinin konforlu yaşam alanları ile buluştuğu Folkart İncity, alışveriş, spor, doğa ve eğlence ile şehrin dinamizmini birleştiriyor. Projenin ortak alanları arasında kreş, spor alanları, çocuk oyun alanı, mescit, yüzme havuzu bulunuyor. İçerisinde koru alanı yer alan Folkart İncity’de, mini golf sahası, hobi bahçeleri gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor. Folkart Incity, 127 metrekare kapalı ve 260 metrekare açık yüzme havuzuna sahip.

İzmir’in merkezi noktasında

İzmir’in merkezi noktalarından Bornova’da yükselen proje, Bornova Sanayi Metro İstasyonu’nun yanı başında yer alıyor. Folkart Incity projesi Folkart Time projesinin arka kısmında inşa ediliyor. Proje,  Ankara Caddesi ve metro hattı arasında yükseliyor.

Yorumlar kapalı.