Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Butik Bursa Zer Bademli Evleri’nde teslim yaklaşıyor

Bursa Zer Bademli Evleri’nde teslim yaklaşıyor

Bursa’da 2005 yılından bugüne iş merkezi ve plaza projeleri hayata geçiren Zerrin Özgüle İnşaat, ilk villa projesi için çalışmalarına başladı. Zer Bademli Evleri ismini taşıyacak ilk villa projeleri, sadece 9 birimden meydana gelmesi ile dikkat çekiyor. Proje ayrıca, Yeşil Çevre Evi sertifikasını da almaya hazırlanıyor.

“Modern bir mantıkla tasarlandı.”

Yönetim Kurulu Başkanı Zerrin Özgüle, aradığı ev tipini bulamaması üzerine villa projesi hayata geçirmeye karar verdiğini belirtti. Projenin detaylarından bahseden Özgüle, şöyle konuştu: “En büyük avantajımız lokasyon. Ayrıca tüm evler dağ manzaralı. Villalar yaklaşık 800 metrekarelik alanlara konuşlandı. Her villa 550 metrekarede, sadece 2 kattan oluşuyor. Yapılarda bodrum veya çatı katı bulunmuyor. Talebe göre isteyen her ev sahibine özel havuz yapılıyor. Ayrıca sosyal alanda da havuz bulunuyor. Sosyal alanlar da mevcut. Konutlar modern bir mantıkla tasarlandı.”

 

zer-bademli-2

 

Zer Bademli Evleri’nde ponza tuğla kullanıldığı için proje, tamamen doğayla dost karaktere sahip. Zerrin Özgüle İnşaat, bu proje ile Yeşil Çevre Evi sertifikasını da almayı hedefliyor. Projede kullanılan ponza taş sayesinde hem yalıtım çok iyi sağlanıyor hem de doğa dostu evler hayata geçiriliyor. Pencerelerde tercih, alüminyum doğramadan yana kullanılmış. Sosyal tesislerde yarı olimpik havuz, barbekü alanı, çeşitli oyun alanları, şömine, sinema alanı kurgulanmış.

2017 Mart’ta teslim

Projeye ulaşım kolay ve konforlu. Her villanın iki açık, iki kapalı otopark alanı mevcut. 2015 yılı Kasım ayında temeli atılan projenin 2016 Aralık’ta kaba inşaatının tamamlanarak, 2017 Mart’ta anahtar tesliminin gerçekleştirmesi planlanıyor. Villaların satış fiyatları ise 2 milyon TL civarında.

 

Yorumlar kapalı.