Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Evim Yüksekdağ Beylikdüzü’nün gerçek aile projesi olmayı hedefliyor

Evim Yüksekdağ Beylikdüzü’nün gerçek aile projesi olmayı hedefliyor

Beylikdüzü’nün yeni gözdesi Evim Yüksekdağ, çocukların rahatça oyun oynayabileceği geniş ve özel güvenlikli alanlarıyla ailelerin öncelikli tercihi. Yüksekdağ Gayrimenkul tarafından Avrupa Yakası’nın gözde lokasyonlarından biri haline gelen Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirilen Evim Yüksekdağ ailelere uygun yaşam konseptiyle tasarlanıyor. Arazisinin yüzde 70’ini yaşam alanı olarak belirleyen ve çocuk park alanlarına büyük önem veren Evim Yüksekdağ, yeni nesil projesiyle bu yenilikçi akımın öncülerinden biri oluyor.

Bahçeli daire seçeneği

64 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Evim Yüksekdağ projesi 2 adet 20 katlı ve 1 adet 21 katlı olmak üzere toplam 3 bloktan meydana geliyor. Yalnızca ailelere yönelik bir proje gerçekleştiren Yüksekdağ’da 91 ile123 metrekare aralığında 2+1 ve 148 metrekare boyutlarında 3+1 daire seçenekleriyle toplam 363 konut bulunuyor. Projenin dikkat çekici detaylarından birisi de özel verandalı ve bahçe kullanımlı dairelere de sahip olması.

Şehrin içinde huzur

İstanbul’da gelişimin adresi olan Beylikdüzü’nde, taşınmaya hazır prestijli daireleri, peyzajlı yeşil alanları ve ailenin tüm fertleri düşünülerek dizayn edilmiş sosyal ve sportif alanları ile Evim Yüksekdağ, şehrin merkezinde huzurlu bir yaşam sunuyor. Projenin 7 bin metrekarelik bir kısmı yeşil alana ayrılıyor. Çocuklarının yeşille iç içe büyümesini isteyen anne ve babalar, gönül rahatlığıyla projeye dahil oluyor. Proje ayrıca, çocukların bilgisayar başında olmasındansa, samimi bir mahallede güvenli bir ortamda sosyalleşmesine ve vakit geçirmesine de yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra Evim Yüksekdağ’ın toplam 2 bin metrekare büyüklüğe sahip ticari alanları içinde barındıran çarşısı, tüm temel ihtiyaçlarınızı evinizin altında karşılayabileceğiniz şekilde tasarlanıyor.

5 yıldızlı otel konforu

2018 yılının Haziran ayında teslimlerin gerçekleşeceği Evim Yüksekdağ, çocukların gönül rahatlığıyla koşup oynayacağı, parklarında hoşça vakit geçireceği bir dünyanın kapılarını açıyor. Ailelerin açık havada, doğa içinde keyifli zaman geçirmelerini sağlayan proje diğer yandan komşu ailelerle bir araya gelip kaynaşma imkanı da sunuyor. Proje, içerisindeki çok amaçlı spor sahasından fitness salonuna, kapalı yüzme havuzundan Türk hamamına, saunadan buhar odasına, kapalı otoparklardan 7/24 güvenliğe kadar birçok aktiviteyi beş yıldızlı otel konforunda ailenize sunuyor.

Kolay ulaşıma sahip

Beylikdüzü’nün merkezi bir noktasında yükselen Evim Yüksekdağ, lokasyon avantajıyla da ev sahibi olmak isteyenlere alternatif bir çözüm ortağı oluyor. Özellikle büyükşehirlerde trafik sorunundan bunalanlar işlerine, çocukların okuluna ve sosyal hayata yakın ilçeleri seçiyor. Son dönemde ise metro ve metrobüse yakın noktada konumlanan konut projeleri tercihlerde ilk sıraları alıyor. Metrobüs’e 3 dakikada, Atatürk Havalimanı’na 15 dakikada, 3’üncü Havalimanı’na ise 25 dakikada ulaşım sağlanabilen Evim Yüksekdağ projesi, şehir merkezine yakın fakat şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak bir yerde konumlanıyor. Projeden E-5 Karayolu’na 3 dakikada, TEM Otoyolu’na 4 dakikada erişilebiliyor. Proje konum olarak; eğitim, sağlık, ulaşım, alışveriş ve diğer aktivite noktaları ile iç içe olmasının yanı sıra, 2019 yılı sonrası için planlanan metro istasyonlarına yakınlığı ile de oldukça merkezi bir noktada yer alıyor. Fiyatları 297 bin ile 530 bin TL arasında değişen Evim Yüksekdağ, yatırımcılara yüksek faydayı düşük maliyetle bir arada sunuyor.

Yorumlar kapalı.