Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma 7’den 70’e herkese göre: Yedi Mavi

7’den 70’e herkese göre: Yedi Mavi

848 adet bağımsız bölüm!

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Yedi Mavi projesi, karma konseptli yapı olarak hayata geçiriliyor. 17 katlı 6 bloktan meydana gelen projede,  rezidans, ofis, AVM ve apart otel yer alıyor. Toplam 848 adet bağımsız bölümden oluşan Yedi Mavi’de 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut tipleri bulunuyor.

Yedi Mavi’den ev sahibi olanlar akıllı ev sistemlerinden, çocuk oyun alanlarından, yüzme havuzlarından, spa salonlarından, fitness salonlarından yararlanabiliyor.

Teslim Aralık 2018’de!

Proje, İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ya 1 kilometre, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5’e 5 kilometre mesafede yer alıyor. Yedi Mavi projesinde yüzde 5 peşinatla 120 ayda yüzde 0,70 oranında, 60 ayda ise yüzde 0,42 oranında faizle vade imkanı sunuluyor. Yedi Mavi’de en düşük metrekare birim fiyatı 13 bin TL olarak belirleniyor. Konut fiyatları ise, 1 milyon TL ile 7 milyon TL arasında değişkenlik gösteriyor. Yapının teslim tarihi ise 2018 yılı olarak planlanıyor.

Yorumlar kapalı.