Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Butik Olive Sarıyer Evleri İle Yeşilin İçinde Kentli Yaşam

Olive Sarıyer Evleri İle Yeşilin İçinde Kentli Yaşam

Sarıyer’in butik konut projesi olarak ön plana çıkan Olive Sarıyer Evleri’nde sona yaklaşıldı. Aralık ayında teslimlerin başlayacağı proje, hareketli şehir yaşamının tüm olanaklarını huzurlu yaşam alanlarıyla bir araya getiriyor. Yapıdem Gayrimenkul tarafından Avrupa Yakası’nın cazibe merkezi bölgelerinden Sarıyer’de butik bir konut proje olarak hayata geçirilen Olive Sarıyer Evleri’nin yüzde 95’i tamamlandı. Aralık ayında teslim edilmesi planlanan proje lansmana özel fiyatlarla ve kişiye özel ödeme seçenekleriyle yatırımcılara sunuluyor.

20 seçkin aile için tasarlanan Olive Sarıyer Evleri projesi her biri 2 bahçe ve 2 çatı dubleksine sahip 5 bloktan oluşuyor. Proje, 220 ile 240 metrekare aralığında değişen 4+1 konut seçenekleriyle tasarlanıyor. Projenin en dikkat çekici detayı ise, depreme karşı İstanbul’un en güvenli bölgesi olan Sarıyer’de özel önlemlerle hayata geçirilmiş olması.

Yüksek tavanlı ferah daireler

Olive Sarıyer Evleri’nin güneye bakan ön cephesinde, hiçbir zaman kapanmayacak doğa manzarasına sahip dairelerde, doğal taşlar kullanılarak estetik bir yapı ve uzun ömürlü dış cephe yaratıldı. Ayrıca mümkün olan tüm cephelerde yere kadar uzanan pencere sistemi kullanıldı. Bahçe dublekslerinde ise daire sahiplerinin özel kullanımına ayrılan yeşil alanlar oluşturuldu. Zeminden çatı ve duvarlara yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı dairelerde; yüksek tavanlarla ferah bir yaşam alanı oluşturuldu.

Hayat kolaylaşıyor

Olive Sarıyer Evleri’nin girişinde; misafirler, şoförler, araç ve okul servisi bekleyenlerin kullanacağı konforlu bir lounge alanı yer alıyor. Her daireye en yakın konumdaki 2 araçlık kapalı otoparktan asansörlerle katlara çıkılıyor. Site içi yürüyüş yolları ve havuzun, komşuları rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırıldığı projede, manzaranın keyfine vararak yüzme ve güneşlenme olanağına sahipsiniz. Gece ışıklandırmasına sahip bisiklet parkurları, çocuk oyun bölümleri ve çok amaçlı spor sahasıyla projenin önünde konumlanan park alanı da projeyi farklılaştıran unsurlardan biri olarak dikkat çekiyor. Olive Sarıyer Evleri’nde yaşlılar, engelliler ve çocuklu ailelerin yardımcıları düşünülerek tasarlanmış odalar da yaratılıyor.

 Kolay ulaşım avantajı

Olive Sarıyer Evleri, iş merkezleri ile eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakın bir konumda yükseliyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yolu üzerinde konumlandırılan projeden, İstanbul’un iş ve finans merkezi Maslak – Büyükdere hattına 12 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca projeden Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli’ne 1 dakikada, Hacıosman Metro İstasyonu’na 5 dakikada, İstinye Park’a 10 dakikada, Atatürk Havalimanı’na ve 3. Havalimanına ise 25 dakikada erişilebiliyor.

Yorumlar kapalı.