Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma İstova şehrin ve hayatın merkezinde

İstova şehrin ve hayatın merkezinde

Yamaç Yapı, Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen ve bölgelerinden Kağıthane’de hayata geçirdiği İstova’dan konut sahibi olmak isteyenlere lansman öncesinde kaçırılmayacak cazip ödeme fırsatları sunuyor. İstanbul’un en hızlı gelişen ve  yatırım değeri en yüksek bölgelerinden biri haline gelen Kağıthane’de, Yamaç Yapı güvencesiyle inşa edilen İstova projesinde ön talep toplanıyor. Merkezi konumu ve ulaşım ağlarına olan yakınlığı ile hem yatırım, hemde oturum amaçlı tercih edilen İstova, Avrupa Yakası’nın en çok prim yapan bölgesinde yüksek kira getirisi hedefiyle hayata geçiriliyor.

Karma konseptli proje

Kağıthane’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğine sahip olan İstova, 80 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. 15 katlı 4 bloktan meydana gelen proje, 500 adet konut ve 55 adet ticari ünite ile toplam 555 bağımsız bölümden oluşuyor. İstova, çekirdek aileden geniş ailelere kadar herkese hitap edecek şekilde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1’e kadar birçok daire seçeneğiyle tasarlanıyor.

Eğlenceye doyacaksınız

İstova, zengin sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; yarı olimpik havuz, jakuziler, stres ve radyasyona karşı tuz odası, sauna, spa ve solarium odası, profesyonel eğitmenlerin olduğu spor salonu, pilates salonu, bilardo ve masa tenisi salonu, mini futbol sahası, çocuk oyun odası, parti odası, müzik odası, sinema salonu, toplantı odası, kafeteryalar, özel güvenlik ve karşılama lobisi, katlı kapalı otopark bulunuyor.

Merkezi lokasyon avantajı

İstova projesinden 3 katlı Büyük İstanbul Tüneli’ne 2 dakikada, Kağıthane Metro İstasyonu’na 3 dakikada, E-80 Karayolu’na, Belgrad Ormanı’na ve Alibeyköy Kent Ormanı’na 5 dakikada, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 8 dakikada, Vialand Eğlence Merkezi’ne 10 dakikada, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 12 dakikada, Atatürk Havalimanı’na 20 dakikada, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 25 dakikada ve 3. Havalimanı’na ise 35 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

Metrekaresi 5 bin 500 TL

Levent- Büyükdere Caddesi’ne, köprü bağlantı yollarına, AVM’ler, eğitim kurumları ve hastanelere yakın konumlanan İstova projesi yatırımcılar tarafından bölgenin en uygun fiyatlı konut projesi olarak gösteriliyor. Şehrin gerçekten tam merkezinde yer alan projede dairelerin metrekare fiyatları 5 bin 500 TL’den başlıyor. Kar Yapı, projeden lansman öncesinde uygun fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme imkanları sağlanıyor.

Yorumlar kapalı.