Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Wanda Vista İstanbul yeryüzünün yeni cenneti olmaya aday

Wanda Vista İstanbul yeryüzünün yeni cenneti olmaya aday

Teknolojiden turizme, finanstan gayrimenkule kadar geniş faaliyet alanıyla dünyanın öncü şirketlerinden biri olan Çinli Wanda Group, Mar Yapı’yla bir araya gelerek İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden biri olan Basın Espress Yolu’nda Wanda Vista İstanbul projesini hayata geçiriyor.

Güneşli Basın Espress Yolu’nda 2 kule halinde inşa edilen Wanda Vista İstanbul, dünyanın en önemli tasarımcılarından Philippe Starck ile dünyanın sayılı otelcilik gruplarından biri olan Wanda Hotels & Resorts’u aynı kompleks içerisinde, ‘G’ projesinde buluşturuyor.  İki kuleden oluşan projenin birinde Wanda’nın beş yıldızlı lüks otel markası Wanda Vista yer alıyor. Kulenin içinde 150 lüks misafir odası ve süit oda bulunuyor.  Projenin diğer bloğu ise ise 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle toplam 320 adet daireyi bir arada barındırıyor. Projedeki dairelerin yine Wanda Vista Residences markasıyla Wanda tarafından işletilmesi planlanıyor.

Tüm ihtiyaçlarınız bir adım yakınınızda

Eşsiz Vista servisiyle donatılmış Wanda Vista İstanbul sakinlerine ve konuklarına en iyi hizmeti sunabilmek adına içerisinde kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, fitness center, spor salonu, sauna, hamam, kafe, restoran, sosyal tesis, yeşil alan, çocuk parkı, yürüyüş alanı, açık / kapalı otopark ve 7/24 kameralı güvenlik hizmeti bulunan sosyal donatı alanları barındırıyor. Böylece sakinler ve misafirler ihtiyaçları olan her şeyi yaşam alanlarından uzaklaşmadan kolaylıkla temin edebiliyor.

Çin’in özel lezzetlerini tatma fırsatı

Wanda Vista Otel İstanbul‘un en çarpıcı detayı ise içerisinde yerel kültürel unsurları barındıran özel bir Çin mutfağının oluşturulması. Çin’in kültürüne özgü tatların yer alacağı bölüm için Çin’den deneyimli bir ekip projeye dahil edilecek. İlerleyen dönemde ise Türkiye’deki şefler Çin’e dönüp Türkiye’nin özel tatlarını kendi ülkelerine tanıtacaklar. Lezzet anlamında önemli bir destinasyon olması beklenen projenin iki ülkeyi birbirine bağlayan noktadaki önemli mesajı ise “Daha fazlasını görmek istiyorsanız, Türkiye’ye gidin” olacak.

Wanda Group’un global pazardaki ilk markası

Avrupa yakası’nın son dönemdeki önemli lokasyonlarından biri olarak öne çıkan Güneşli Basın Ekpres Yolu’nda konumlanan proje, Wanda Group’un yurtdışındaki ilk yatırımı olacak ve İstanbul’u dünyanın diğer birinci sınıf şehirleri Chicago, Los Angeles, London, Sydney ve Gold Coast izleyecek.

Basın Ekspres Yolu’na paralel bir konumda hayat bulan Wanda Vista İstanbul, 212 AVM ve Holiday İnn Hotel‘in hemen yanında yükseliyor. Ulaşım akslarına olan yakınlığı ile de ön plana çıkan proje şehrin trafik sorununu adeta minimize ediyor. Wanda Vista Otel’in 2018 yılında hizmete girmesi planlanırken, Wanda Vista İstanbul projesinde ise hayatın 2020 yılında başlaması hedefleniyor.

 

Yorumlar kapalı.