Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Farilya Asia eşsiz manzarayı konfor ve keyifle bir arada sunuyor

Farilya Asia eşsiz manzarayı konfor ve keyifle bir arada sunuyor

Anadolu Yakası’nın gelişen yüzü Pendik’te hayata geçirilen Farilya Asia, geniş ailelerin ihtiyaçlarına uygun daire seçenekleri ve eşsiz deniz manzarasıyla konfor ve keyfi bir araya getirerek ferah ve huzurlu bir yaşam imkanı sunuyor. Ufuk İstanbul Mesken tarafından Anadolu Yakası’nın gözde lokasyonlarından Pendik’te inşa edilen Farilya Asia, yatırımcılara sunduğu büyük daire alternatifleriyle bölgede fark yaratıyor. 13 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Farilya Asia projesi toplam 3 bloktan meydana geliyor.

Kalabalık ailelerin ihtiyaçlarına uygun konfor ön planda olacak şekilde geniş daire seçenekleriyle tasarlanan Farilya Asia’da, 96 metrekare boyutlarında 1+1 daireler, 159 metrekare boyutlarında 2+1 daireler, 173 metrekare boyutlarında 3+1 daireler ve 251 metrekareye kadar ulaşan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Proje, siz ve aileniz için tasarlanmış çağdaş bir şehir projesi olmasına rağmen, özel konumu sebebiyle ile de çoğu daireye kapanmaz deniz manzarası sunuyor. Bunun yanı sıra projenin yanı başında yer alan Botaş Parkı sayesinde günleriniz doğayla iç içe ferah şekilde geçiyor.

Yaşam Avlu Meydan’da

Farilya Asia’nın içerisinde yer alan avlu meydanda toplam 32 adet dükkan bulunuyor. Bu alanda yaklaşık 4 bin 500 metrekareye yayılan dev bir süpermarket, seçkin kafe ve restoranlar, yapı malzemeleri, ev tekstili, mutfak eşyası, parfümeri, kişisel bakım, optik, eczane, kuru temizleme, banka gibi mağaza ve dükkanlar yer alıyor. Bazı daireler avlu meydana ve buradaki hareketliliğe bakıyor. Blokların arasına konumlanmış avlu meydan sayesinde yaşayanlar günlük ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılama ya da kafe ve restoranlarda keyifli vakit geçirme şansına sahip oluyor.

Metroya 2 dakika

Farilya Asia, Marmara Denizi’ne hakim konumu ve Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro hattının ana duraklarından biri olan ”Hastane” durağına 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde olması avantajıyla, İstanbul’un her noktasına başta metro hattı olmak üzere her türlü kara ve deniz yolu taşıma aracı ile kolayca erişim kolaylığı sunuyor. Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin karşısında konumlandırılan projeden E-5 Karayolu’na 2 dakikada, Pendik Sahil Yolu’na ve Deniz Otobüsleri’ne 5 dakikada, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na ise 10 dakikada ulaşılabiliyor. Proje, çevresinde bulunan lise, üniversite, hastane, AVM, adliye gibi eğitim ve sağlık kurumlarına ve sosyal alanlara olan yakınlığı sayesinde de yatırımcılar tarafından tercih ediliyor.

Yorumlar kapalı.