Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Tepe Aura masal gibi bir yaşam vadediyor

Tepe Aura masal gibi bir yaşam vadediyor

Tepe Aura, yeni bir ev hayali kuranları 160 yıllık meşe ağacının gölgesinde, huzur ve keyif dolu bir yaşama davet ediyor. Lansman öncesi avantajların devam ettiği Tepe Aura’da 663 bin TL ile 1 milyon 962 bin TL arasında değişen fiyatlarla ev sahibi olabilmek mümkün.

Doğayla bütünleşik proje

Tepe Aura projesi Tepe İnşaat güvencesiyle Çekmeköy-Ömerli’de inşa ediliyor. Ömerli Sırapınar’da, 3. köprü bağlantısının hemen yanında, 160 yıllık dev meşe ağacının çevresinde konumlanan proje, her penceresinden yeşili görüyor ve yaşam alanlarını doğayla birleştiriyor.

16 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 3’er katlı 16 bloktan oluşan Tepe Aura‘da toplamda 98 konut yer alıyor. Proje içerisinde 106 ile 199 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde daireler bulunuyor.

Tepe Aura ile 3 farklı dekorasyon paketi fırsatı

Tepe Aura’da yatırımcılara parkeden seramiğe, mutfak mobilyasından banyo duvar kaplamasına kadar özenle hazırlanmış 3 farklı dekorasyon paketi sunuluyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise; peyzaj alanı, açık yüzme havuzu, fitness salonu, spor alanları,  sauna, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, otopark ve güvenlik hizmeti yer alıyor.

Otoparkların çok büyük bir bölümünün yer altında olacağı proje araç trafiğini en aza indirecek şekilde tasarlanıyor. Tepe Aura her aşamasında dünya standartlarında çevre duyarlılığının ele alındığı Leed Gold adayı oluşuyla da diğer projelerden bir adım öne çıkıyor.

Yorumlar kapalı.