Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Wind Ankara ile kendi dünyanızı keşfedin

Wind Ankara ile kendi dünyanızı keşfedin

Ankara’nın merkezi lokasyonlarından Çayyolu’nda hayat bulan Wind Ankara bölgeden ev sahibi olmak isteyenleri konforlu ve huzur dolu bir yaşama davet ediyor. Voga Mobilya A.Ş ve Taha İnşaat işbirliğiyle inşa edilen Wind Ankara lokasyon avantajı ve karma konseptiyle ön plana çıkıyor. 1 adet kule içerisinde 19 daire ve müstakil villa konsepti ile 14 yerleşim alanı bulunan Wind Ankara, toplamda 33 konuttan oluşuyor.

Kule Konsepti

22 Katlı kulede yer alan 19 daire 5+2 olarak dizayn edilirken, bir adet daire ise 6+2 çatı dubleksi olarak manzarası ile fark yaratıyor. Her katta bir adet dairenin bulunduğu kulede konutlar 462 metrekare olarak tasarlanıyor. Geniş mutfağı ile özellikle ev hanımları için ideal bir yaşam alanı sunan Wind Ankara’da her dairenin özel otopark alanı da bulunuyor.

Villa Konsepti

Doğanın içerisinde ferah yaşam alanları yaratan villa konseptinde 6+2 tam müstakil villalar botanik bahçesi görünümüyle sakinlerine huzur dolu bir hayat vadediyor. Villalar 786 metrekare genişliğinde tasarlanıyor. Tüm araziye hakim, özel teraslı ebeveyn süitleri, her villa için özel olarak tasarlanan otopark alanı ve bodrum katında yer alan dinlenme köşeleri bu konseptin sakinlerine sağladığı ayrıcalıklardan sadece birkaçı.

Konforunuz için her şey düşünüldü

Sakinlerinin her türlü konforunu düşünen proje içerisinde özel fitness alanı, sauna ve jakuzi gibi sosyal aktivite alanları barındırıyor. Bunun yanı sıra Wind Ankara kulede her daire için 4 araçlık otopark alanı, müstakil villalarda ise 6 araca kadar özel otopark alanı bulunuyor.

Kişiye özel ödeme kolaylıkları mevcut

2017 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanan Wind Ankara’da kulede yer alan 5+2 daireler 3 milyon 250 bin TL, 6+2 müstakil villalar ise 6 milyon 350 bin TL ile 6 milyon 450 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunan projede kişiye özel ödeme kolaylıkları da sağlanıyor.

Yorumlar kapalı.