Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business İş hayatının zirvesinde yer almak için: Business İstanbul

İş hayatının zirvesinde yer almak için: Business İstanbul

SVR Group tarafından hayata geçirilen, mimari projesi Efekta Mimarlık tarafından hazırlanan Business İstanbul’un 1’inci etabının toplam inşaat alanı 116 bin 600 metrekare’den oluşuyor. Projede, Kule A’da 190 adet ofis, Kule B’de 189 adet ofis, Kule C’de14 adet ofis olmak üzere toplam 393 adet ofis bulunuyor. Ofisler, 79, 83 ve 320 metrekare büyüklüğe sahip.

business-istanbul
Modülasyonlar ve mimari proje esnekliği sayesinde kat bazında maksimum bin 250 metrekareye kadar farklı kullanım alanı alternatifleri sunuyor.

Business İstanbul’da peşin ödemelerde iskontolar uygulanıyor. Vadeli ödemelerde ise yüzde 30 peşinat ödeniyor. Yüzde 50’lik konut bedeli 24, 36 ve 48 ay firma bünyesinde taksitlendiriliyor. Yüzde 20’lik konut bedeli teslimde, KDV bedeli ise tapu tesliminde ödeniyor. Business İstanbul’da metrekare birim fiyatı 3 bin 775 dolardan başlıyor. Projenin teslim tarihi Haziran 2017 olarak planlanıyor.

İstanbul’un tam kalbinde, yeni açılacak Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında yer alan Business İstanbul, E-5’e cepheli konumuyla dikkat çekiyor. Proje, Marmaray’dan metroya ve Kalamış Marina’ya kadar tüm yolların kesiştiği noktada yükseliyor.

business-istanbul_
550 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen proje, çalışanlar için hayatı kolaylaştıran çok sayıda özelliği bir arada sunuyor.
Yorumlar kapalı.