Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Tasarımı doğadan ilham alan proje: Tarabya Life

Tasarımı doğadan ilham alan proje: Tarabya Life

 

Tarabya sırtlarında ayrıcalıklı proje

İstanbul’un gözde semtlerinden Tarabya’da, orman ve denizin bir arada olduğu bir lokasyonda yepyeni bir proje yükseliyor. Svot Yapı tarafından hayata geçirilen Tarabya Life, 15 bin 300 metrekarelik arsa alanı üzerinde, 11 blokta 256 daireden meydana geliyor. Daireler; büyüklükleri 90 ile 296 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle tasarlanıyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan Tarabya Life projesinin mimari tasarımında doğadan ilham alınıyor. Yüksek katlı bina anlayışından uzak, doğayla uyumlu olan projede müstakil bahçelerle doğayla iç içe bir yaşam sunuluyor.

Tarabya Life’ta her şey A plus!

Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanan Tarabya Life’ta fiyatlar 1 milyon TL’den başlıyor. Projenin sosyal olanakları içerisinde; çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, yeşil alanlar, peyzaj alanları, fitness salonu, hamam, sauna, bilardo, masa tenisi, otopark ve güvenlik sistemi mevcut.

Hayatın merkezinde, ulaşım akslarının ortasında

Proje; metro, toplu taşıma ve deniz yolları gibi ulaşım yollarının ortasında konumlanıyor. İş dünyasının kalbi Maslak ofis kuleleri bölgesi, Borsa İstanbul, bölgedeki eğitim kurumları ve yine bölgenin en büyük özel hastanesi projenin hemen yanı başında yer alıyor. Tarabya sırtlarında inşa edilen projeden TEM çıkışına, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

 

 

Yorumlar kapalı.