Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ AquaCity yatırımcılara kira garantisi veriyor

AquaCity yatırımcılara kira garantisi veriyor

Sinpaş Yapı, Denizli’ye kazandırdığı AquaCity Denizli ile hem keyifli bir yaşam vaat ediyor, hem de sağladığı kira garantisiyle bölgede kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor. 43 yıllık deneyimiyle gayrimenkul sektörünün öncü markası Sinpaş’ın Denizli’de hayata geçirdiği AquaCity Denizli’de ayrıcalıklı yaşam başladı. Farklı seçenekleri ve hayata keyif katan zengin sosyal donatılarıyla Denizli’yi yepyeni bir yaşam konseptiyle tanıştıran proje, 210 bin metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılıyor. AquaCity Denizli projesinde her aile tipinin ihtiyacına cevap verecek 1+1, 2+1, 3+1, 3,5 +1, 4+1 konut alternatifleriyle toplam 904 daire yer alıyor. Projedeki konutların boyutları 72 ile 241 metrekare aralığında değişiyor.

AquaCity Denizli, dikkat çekici mimarisi ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılan iç dekorasyonu ile birçok ayrıcalığı bir arada yaşatıyor.  Tertemiz havayı evlerin içine taşıyan çam korusu, her mevsim yeşil peyzaj alanı ve suyun rahatlatıcı dünyası, doğanın tüm güzelliklerini AquaCity Denizli’de bir araya getiriyor.

Benzersiz özelliklere sahip

Aqua City Denizli; ayrıcalıklı özellikleriyle şimdiden şehrin yeni çekim merkezi haline geldi. Kumsalında çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları gibi temalı parkları bulunan projede, yaş gruplarına özel tasarlanmış ahşap oyun grupları da yer alıyor. Proje, suyun birbirinden farklı hâllerini kullanarak, Denizli’de daha önce benzeri görülmemiş bir sahil yaşamı sunuyor. Göl ve bahçe evleri, kumsal evleri, yalı evleri ve ikiz gökdelenleriyle su ve yeşilin iç içe geçtiği dört farklı yaşam seçeneği sunan AquaCity Denizli, yaşayanları plaj hayatı ve açık hava sineması gibi eğlenceli aktivitelerle bir araya getiriyor. Projenin içerisinde ayrıca Denizli’nin en büyük spor kompleksi olan İstanbul Fitness A spor salonu ile geniş kapsamlı ve profesyonel fitness ve spor tesisi de bulunuyor. Bu alanda yaşayanlara ve misafirlere yüzme havuzları, spor salonu, yürüyüş parkurları, basketbol sahaları ve tenis kortları ile hizmet veriliyor.

1 yıl kira garantisi

Sinpaş, AquaCity Denizli’den ev almak isteyenlere 1 yıl boyunca kira garantili ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Projedeki daire tipleri için belirlenen kira garantisi 1+1 daireler için 1,500 TL, 2+1 daireler için 2 bin TL, 3+1 ve 3,5+1 daireler için 2 bin 500 TL, 4+1 daireler içinse 3 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

Yorumlar kapalı.