Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Metrolife ile hayata açılın

Metrolife ile hayata açılın

Hayata kazandırdığı yenilikçi projelerle gayrimenkul sektörünün öncü markası Sinpaş GYO, Metrolife projesiyle Sancaktepe’ye imzasını atıyor. Konforlu ve ayrıcalıklı özelliklere sahip olan proje lansmana özel ödeme avantajlarıyla da göz dolduruyor.  Gayrimenkul sektörünün lider markalarından Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’nın cazibe noktası olmaya aday bölgesi Sancaktepe’de yeni bir proje geliştiriyor. Sinpaş’ın Anadolu Yakasında geliştirdiği 19. proje olan Metrolife, bölgenin en önemli ulaşım aksının tam kalbinde yer alıyor.  Metronun yanı başında yükselen Metrolife, teraslı ve bahçeli evleri, çarşı alanı ve meydanı ve hayata keyif katan sosyal donatı alanları ile hem benzersiz bir yaşam hem de kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Tüm aile tiplerine uygun

Metrolife projesi tüm aile tiplerine hitap edecek şekilde tasarlanan 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleriyle toplam 554 konuttan meydana geliyor. 2019 yılında yaşamın başlamasının planlandığı projede konutlar 59 ile 205 metrekare arasında değişen boyutlarda dizayn diliyor. Projedeki konutların en güzel detayı ise geniş ve teraslı ve bahçeli olarak tasarlanmış olmaları. Metrolife’ın içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz veya alışveriş yapabileceğiniz 14 bin metrekarelik bir çarşı alanı ve meydanı da yer alıyor. Bu sayede yılın her günü, günün her saati keyifle geçiyor.

Ayrıcalıklı özelliklerle dolu

Konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam hayali kuranların düşleri Metrolife ile gerçeğe dönüşüyor. Geniş meydanı, davetkar çarşısı, lezzet dolu restoran ve kafeleriyle Metrolife’ta elit bir yaşam evinizin altında sizi bekliyor. Yeşillikler içerisinde, mis kokulu çiçeklerle bezeli peyzaja sahip olan projenin sakinleri, aileleri ve sevdikleriyle rooftoplarda yer alan VIP özel havuz, Spa ve dinlenme alanı gibi sosyal alanlarda sosyalleşirken, sağlıklı bir yaşamın da kapılarını aralıyor.

Metrolife, benzersiz sosyal imkanları ile yaşamınızı özel kılmak için tasarlanıyor.Projenin içerisinde yer alan yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru hem kendinizi özel hissetmenize hem de yaşamın akışında kolayca gerçekleştirdiğiniz günlük aktivitelerinizi yanı başınızda bulmanıza olanak sağlıyor.

Doğayla kucaklaşın

Metrolife projesinin peyzaj detaylarına baktığınızda, doğanın insana pozitif enerji veren gücünü her detayda görebilmeniz mümkün. Huş ağaçları, kokulu lavantalar, sazlı bitkiler, mor salkımlı, güllü ve yaseminli pergolalar, renk ve koku bahçeleri ile doğanın güzelliğini her an yanınızda hissedecek ve yeşille kucaklaşacaksınız. Evinizden çıkıp mis kokular eşliğinde yürüyüş yaparken şehrin merkezinde yaşadığınızı unutacak, doğanın kalbine dokunduğunuzu hissedeceksiniz.

Hayata yaklaşın

Sancaktepe metro durağının hemen yanı başında konumlandırılan Metrolife projesi birçok saygın eğitim kurumunun merkezinde yer alıyor. Bölgede bulunan Bahçeşehir, Bilfen, Doğa, Anabilim, Küçük Prens gibi köklü ve saygın eğitim kurumları sayesinde Metrolife sakinleri çocuklarının eğitim tercihini güvenle yapıyor.Ayrıca sakinler projeden şehrin her yerine kolayca ulaşım sağlayabiliyor. Böylece kendilerine ve ailelerine daha fazla zaman ayırabilme şansına sahip oluyor. Metrolife projesinden Üsküdar’a 27 dakikada, Zincirlikuyu’ya ise sadece 45 dakikada erişim mümkün.Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Üsküdar-Sancaktepe metrosuyla beraber ulaşımda büyük bir kolaylığa kavuşan bölgede yatırımlar her geçen gün değerleniyor ve konut alıcısına kazandırıyor.

Doğru yatırımın adresi

Sancaktepe’de yüksek yatırım ve kazanç değeriyle bölgenin pırlantası olarak hayata geçirilen “Metrolife” projesinde ön talep toplanmaya başlandı. İstanbul’un en çok değer kazanan semtinde, metroya komşu konumda yükselen proje, belediye binasına ve yakında hizmete girecek şehir hastanesine yakınlığıyla da iyi bir yatırım yapmak isteyenler için çekim merkezi oluyor. Hem kazanmak hem de zamanı kendisi ve ailesine ayırmak isteyenler Metrolife’ı tercih ediyor.

Türkiye’nin lider konut markası ve yatırım aracı olan Sinpaş GYO, Farklı düşünme ve yenilikçi bakış açısı, ekip ruhu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan, özgün konseptlerde gayrimenkul projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Bu fırsat kaçnaz

Sinpaş GYO, güçlü finans yapısıyla Metrolife projesinde çok cazip indirim fırsatları ve ödeme seçenekleri sunuyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 20 indirimin yanı sıra lansmana özel olarak yüzde 10’luk bir indirimle birlikte toplamda yüzde 30’a varan indirim imkanı sunuluyor. Konut fiyatlarının 290 bin TL’den başladığı projede yatırımcılara 48 ay taksit fırsatı da sağlanıyor.

Keyifli zamanlar başlıyor

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Metrolife projesinde, hem yetişkinler, hem de çocuklar için her türlü detayın titizlikle planlandığını şu sözlerle ifade etti: “Geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 14 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydanıylaMetrolife projesi, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Projenin içerisinde çocukların nitelikli ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak bir meydan parkı ve korupark da yer alıyor.”

Yorumlar kapalı.