Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Evinpark Ada & Tepe ile hayata yaklaşma zamanı

Evinpark Ada & Tepe ile hayata yaklaşma zamanı

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığı ile İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde ilçesi Maltepe’de hayat bulan Evinpark Ada & Tepe yeni ev almak isteyenler için benzersiz özellikleriyle keyifli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

18 bin metrekare alan üzerinde 10’ar katlı 10 blok halinde yükselen Evinpark Ada & Tepe toplam 432 konut ve 37 ticari üniteden oluşuyor. 2+1’den 4+1 dublekse kadar farklı daire seçenekleri bulunan projede dairelerin alanları 85 ile 260 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Babalar Günü’ne özel indirim imkanı

Evinpark Ada & Tepe’de dairelerin metrekare fiyatları 7 bin TL’den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere özel olarak lansman öncesinde Evinpark Ada & Tepe projesinde uygun fiyat ve 0,88 faiz ve 120 ay vade fırsatı sunuluyor. Yatırım ya da oturum amaçlı projeye dahil olmak isteyenlere Babalar Günü’ne özel olarak 17-18 Haziran tarihlerinde yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor.

Zengin sosyal donatı alanları

8 bin metrekaresi yeşil alana ayrılan Evinpark Ada & Tepe’nin sosyal donatıları arasında çocuk parkı, yürüyüş parkuru, fitness center, açılır-kapanır havuz, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeler ve amfi tiyatro bulunuyor. Projede her dairenin kendine özel otoparkı da mevcut.

Modern, çağdaş mimarisi, geniş sosyal donatılar ve yeşil alanlara sahip proje, Sabiha Gökçen Havalimanı, Maltepe İDO Deniz Otobüsü, marina, metro, hızlı tren gibi hava-kara-deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor. Maltepe E-5 Karayolu’nun deniz tarafında konumlanan Evinpark Ada & Tepe projesinde teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

 

Yorumlar kapalı.