Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Arwen Merlin’de her santim ihtiyaçlarınızı karşılıyor!

Arwen Merlin’de her santim ihtiyaçlarınızı karşılıyor!

Modern yaşam ve çalışma hayatı birleşiyor

Saldan İnşaat ve Öz-Ka İnşaat tarafından hayata geçirilen Arwen Merlin, tüm ihtiyaçları tek projede bir araya getiriyor. 32 bin 650 metrekarelik alanda yükselen projede; iki ana blokta 66 ofis, 39 konut, 14 mağaza ve 3 adet kafe-restaurant yer alıyor. Projede ofislerin alanları 78 ile 130 metrekare arasında değişiyor. Arwen Merlin’de 2+1’ler 105 ile 165 metrekare, 3+1 loft daireler ise 190 metrekare olarak planlanıyor. Blokları modern yaşam ve çalışma ihtiyaçları göz önüne alınarak dizayn edilen yapıda, 122 adet bağımsız bölüm yer alıyor.

Arwen Merlin projesinde yüzde 30 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Projede metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Ofislerin ise 2 bin TL’den kiracı bulması bekleniyor.

Tek proje, hayalini kurduğunuz yaşam

Arwen Merlin, şehre yeni bir çehre kazandırmayı amaçlıyor. Proje dahilinde; sauna, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, jakuzi, masaj odaları, buhar odası bulunan, bin metrekarelik spa merkezi bulunuyor. Projemizde çocuk oyun ve dinlenme alanlarından oluşan sosyal tesisler ile toplam 266 araçlık otoparkı ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak her şey tek bir projede yer alıyor.

Teslimlerin 2018 yılının Mayıs ayında gerçekleşmesi öngörülen Arwen Merlin projesi Sabancı Üniversitesi’ne ve Wold Atlantis AVM’ye birkaç dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 2 kilometre mesafede yer alıyor.

Yorumlar kapalı.