Exclusive Homes EXCLUSIVE HOMES Miami Ritz-Carlton Residences’ta premium bir hayat sizi bekliyor

Miami Ritz-Carlton Residences’ta premium bir hayat sizi bekliyor

Miami’nin Sunny Beach bölgesinde, Sunny Isles’ta yükselen Ritz-Carlton Residences projesi, sunduğu prestijli yaşamla göz dolduruyor. Projenin Türkiye’deki satış sorumlusu ise, Haxton International.

Ritz-Carlton markası, üstün konfor ve keyifli deneyimlerin eşanlamlısıdır desek yeridir. Bu prestijli markanın Miami’de hayata geçirdiği rezidans projesi, kelimenin tam anlamıyla göz dolduruyor. Projeyi, dünyaca ünlü girişimci firmalar Fortune International ve Château Group, okyanusun hemen yanında hayata geçiriyor. Lüks projenin Türkiye satış ağından ise, özellikle Miami’de yatırıma değer tüm projeleri bizlerle tanıştıran Haxton International sorumlu.

Sunny Isles’a hareket kazandıracak

Ritz-Carlton Residences projesinde özellikle Sunny Isles bölgesinin keyifli yaşam tarzı ve sahil yaşantısı yepyeni bir yorumla uygulanmış. Okyanusa sıfır konumda yükselen proje, neredeyse 200 metre uzunluğuna sahip olacak. Bir rezidans kulesi ve 212 rezidansın bulunduğu proje, Ritz Carlton tarafından yönetilecek. Projenin, zaten son derece lüks ve prestijli bir bölge olarak bilinen Sunny Isles’a yepyeni bir hareket kazandıracağı düşünülüyor.

Mimaride Arquitectonia imzası 

Okyanusun hemen yanında yükselen Ritz-Carlton Residences projesinin modern tasarımı, yine dünyaca ünlü mimarlık firması Arquitectonia’nın imzasını taşıyor.Bölgenin organik yapısı göz önünde bulunarak tasarlanan projenin çizgilerinde, Miami’nin uçuşan kum tepeciklerinin ve okyanusun yansımaları görülebiliyor. Ayrıca projenin iç ve dış mimarisi, Feng Shui’nin temel prensipleri göz önünde tutularak tasarlanmış.

ritz-carlton-miami

Proje sakinleri, otel imkanlarından da faydalanabiliyor

Atlantik okyanusunun müthiş manzarası karşısında keyif, basamaklar hâlinde tasarlanan çok sayıda terasla ikiye katlanıyor. Penthouse’ların bahçeleri, projenin zirvesinde inanılmaz bir seyir zevki sunuyor. Konfor için her şeyin düşünülüp uygulandığı yapıda tüm rezidans sakinleri, Ritz-Carlton Residences ile beraber yükselen Ritz Carlton otelinin, plaj kullanımı dahil olmak üzere tüm imkanlarından ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

İç mimaride minimalist tarz

Ritz-Carlton Residences projesinin iç mimarisinde, minimalist detaylar öne çıkıyor. Çok çeşitli ve kaliteli materyallerin, kumaşların, çevreci teknolojilerin kullanıldığı iç mimaride her şey konfor ve rahatlık göz önünde tutularak tasarlanmış. Mobilyalardan yer döşemelerine kadar her şey büyük bir titizlikle, lüks sahil yaşantısını yansıtacak şekilde seçilmiş.

Projenin kapısından girer girmez mülk sahiplerini dört katlı, tamamen camdan bir lobi karşılıyor. Lobinin tam karşısında bir havuz ve özel peyzajı ile göz dolduran, sahile de bağlantısı bulunan bir bahçe bulunuyor. Havadan bir avlu direkt olarak projenin lüks spa ve fitness merkezine ulaştırırken diğer yandan Atlantik Okyanusu’nun kesintisiz manzarasından da mahrum bırakmıyor. Projenin içinde ya da dışında, her noktada sakinleri eşsiz bir keyif bekliyor.

Hoş Geldiniz Kulübü

33. katta bulunan özel kulüp gökyüzüyle bütünleşmiş bir yapıya sahip. Eğlenceye davet eden Ritz-Carlton Residence kulübünde ceviz duvarlar, tik ağacından yer döşemeleri ve özel tasarım mobilyalar müthiş manzarayı tamamlıyor. Çok sayıda sanat eserinin de sergilendiği bu kulüp; sabah, öğlen, akşam fark etmeksizin tüm sakinlerin ikinci evi olarak işlevselleşiyor.

new-miami-condo-intercoastal-view-ritz-carlton-sunny-isles

Çeşitli yatırım alternatifleri mevcut

İki, üç ya da dört yatak odalı rezidansların genişliği yaklaşık 149 metrekare ile 338 metrekare arasında değişiyor.  Penthouse’ların genişliği ise 557 metrekareden başlıyor. Bu metrekareye özel havuzların ve yazlık mutfakların bulunduğu, okyanus manzaralı geniş teraslar ise dahil değil. Bu lüks penthouse’lar kulenin en tepesinde, asimetrik yapıya uygun olarak konumlandırılmış. Loft tarzı 4,5 metrelik tavan yüksekliği ve birinci sınıf Avrupai tarz dokunuşlarla zenginleştirilmiş Penthouse’ların lüks bahçe teraslarının büyüklüğü, 250 metrekareden 500 metrekareye kadar değişiyor.

Otel ile ortak donatı alanları

Projede rezidansların dışında, keyifle vakit geçirilebiliecek çok sayıda ortak kullanım alanı bulunuyor. Bunlar arasında ortak bir kahvaltı alanı, lounge, bar, özel kullanıma açık ve mutfağı bulunan akşam yemeği bölümü, medya odası, business center, kütüphane, sekiz misafir suiti bulunuyor.

Miami’de premium yaşam

Ritz-Carlton Residence projesinde ücretsiz olarak  7 gün 24 saat concierge, vale, lobi, araç yıkama, yat teknik desteği gibi hizmetler sunuluyor. Proje dahilinde çocuk bakım uzmanları, özel ve toplu havalimanı, limuzin, şoför rezervasyon hizmeti görevlileri sakinlerin konforu için çalışıyor. Ayrıca spa ve salon, tiyatro, golf, çiçek siparişi gibi aklınıza gelebilecek her şey için rezervasyon ve hizmet desteği alabiliyorsunuz.

 

Yorumlar kapalı.