Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Elexia Tuzla, her detayı ile prestijli bir gelecek sunuyor

Elexia Tuzla, her detayı ile prestijli bir gelecek sunuyor

Ayrıcalıklı yaşamın kapıları aralanıyor

Son yıllarda değeri gittikçe artan Tuzla bölgesinde inşa edilen Elexia Topkapı projesi Yeşil GYO tarafından hayata geçiriliyor. 17 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen proje, 4 blok olarak inşa ediliyor. Elexia Tuzla; AVM, Konut, Ofis, Otel ve Thermal Spa‘dan olusan bir karma bir yapı olarak tasarlanıyor.

Projede; 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Dairelerin metrekare büyüklükleri 64 metrekare ile 159 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Kalitenin ön planda tutulduğu sade ve doğal malzemeler kullanılarak tasarım ve yaşamın birlikte bir bütün olarak sürdürülebilir ve uzun ömürlü olması hedeflenen Elexia Tuzla projesi, ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyor.

Güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kafe, restoran gibi kusursuz teknik donatıları ile hayatınızı kolaylaştırıran Elexia Tuzla projesi, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, sauna, SPA gibi özellikleriyle de tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Elexia Tuzla, Şubat 2018’de teslim edilecek

Elexia Tuzla fiyatları, 1+1 daireler 325 bin 260 TL ile 396 bin 760 TL arasında; 2+1 daireler 506 bin 260 TL ile 652 bin 490 TL aralığında değişkenlik gösteriyor. Elexia Tuzla projesinde 100 ay sıfır faiz, yüzde 5 peşinat ve sadece yüzde 1 KDV uygulanırken, projede alıcılara kolaylık sağlayan çeşitli ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor. Projenin teslim tarihi Şubat 2018 olarak planlanıyor.

Elexia Tuzla lokasyon olarak Marmaray ve Metro istasyonuna 150 metre, Tuzla limanına 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 kilometre mesafede olması ve Yenişehir’e yakınlığıyla ayrıcalıklı konumunu ile ön plana çıkıyor.

Yorumlar kapalı.