Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ TAM Pendik her şeye yeniden başlama noktası olacak

TAM Pendik her şeye yeniden başlama noktası olacak

İstanbul Pendik’te hayata geçirilen TAM Pendik,  mavi ve yeşilin buluştuğu yerde, içinde sevdiklerinizle huzur ve güvenle yaşamaktan keyif alacağınız bir yaşam sunuyor. SET-UP İnşaat, Anadolu Yakası’nın gözde lokasyonlarından Pendik’te hayata geçirdiği TAM Pendik projesiyle ev sahibi olmak isteyenlere huzur dolu bir yaşamın kapılarını açıyor. Pendik’in merkezinde yükselen TAM Pendik projesi, 17 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde inşa ediliyor. Projenin içerisinde çok alternatifli 2+1 ve 3+1 daire tipleriyle toplam 129 konut yer alıyor. 2+1 daireler 97 ile 113 metrekare aralığında, 3+1 daireler ise 110 ile 122 metrekare aralığında boyutlarda dizayn ediliyor.

Kullanıcı odaklı tasarım

2018 yılının Aralık ayında tamamlanması planlanan TAM Pendik projesi, içinde barındırdığı sosyal olanaklarla kullanıcılara bireysellikten uzak bir yaşam sağlıyor. Projenin satış ofisi, örnek daireleri, daire içleri ve cephelerinin yanı sıra, ortak kullanıma açık çocuk oyun alanları, spor alanı ve sinema-playstation odaları İstanbul merkezli ödüllü iç mimarlık ve tasarım stüdyosu Ofist tarafından tasarlanıyor. Proje kapsamında tüm birimlerde doğal malzeme kullanımına özel önem gösteren mimarlık ofisi, mekanları çağdaş ve kullanıcı odaklı yaklaşımıyla biçimlendiriyor.

Yeni yapılmakta olan yapıların birçoğunda ekonomik nedenlerle tasarım ve projeye fazla mesai harcanmadan, riske girmeden, denenmiş ve kabul görmüşün tekrarlanarak, alışılagelmiş renk, doku ve malzemelerle üretildiğini düşünen tasarımcılar, TAM Pendik projesinde malzeme, doku ve renkleri bilinen detay ve kombinasyonların dışında kurgular ortaya çıkararak farklı bakış açısına sahip, değer oranı yüksek ve özgün bir tasarım geliştiriyor.

Hayat kolaylaşıyor

TAM Pendik projesi, içinde her şeyin tam olduğu, uzun vadede kârlı bir yatırım olma özelliği de taşıyor. Ekonomik erişebilirliği, özel lokasyonu, bol oksijenli havası, manzarası, hayatı kolaylaştıran fonksiyonel detayları, akıllı sistemleriyle proje yatırımcılar için ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. Proje; depreme karşı sağlam zemini, doğaya komşu konumu ve mavinin yeşille buluştuğu kent dokusu ile her zaman farklı bir öneme sahip olan Pendik’te, ilçenin değerini artıran nitelikleriyle öne çıkıyor ve bu nitelikler hem ilçeye, hem de yatırımcılara değer katıyor.

Botanik parka komşu

Önünde Adalar manzarası ve denizin maviliği, arkasında botanik parkının huzur dolu yeşilliği arasında yükselen proje, benzersiz havasıyla İstanbul’da keyifli bir yaşam olanağı sunuyor. TAM Pendik’in hemen yanı başında açılan Pendik Keltepe Botanik Parkı, kente bol oksijen sağlama, şehri doğal yaşam kültürünün zengin örnekleri ile birleştirme ve Pendik’e dinlenme ve sağlıklı spor alanları kazandırma görevi üstleniyor. Zengin bitki dokusuna sahip olan park, dinlenme ve sportif amaçla herkese hizmet ediyor. Bunun yanı sıra proje, içerisinde sosyal hayatı sakinlerinin yanı başına taşıyan geniş bir sosyal donatı alanı barındırıyor. Buna göre; seyir kulesi, kafe, çocuk oyun alanı, amfi tiyatro, fitness alanı, yürüyüş parkuru, piknik alanları, oturma ve dinlenme alanlarıyla proje, sakinlerini ve misafirlerini her mevsim farklı renkteki güzellikleri ile pırıl pırıl ortamında karşılıyor.

TAM Pendik tam olması gereken noktada

Pendik’in merkezine çok yakın bir lokasyonda konumlandırılan proje, yatırımcılar için ulaşım kolaylığı sağlıyor. Metroya sadece 300 metre mesafede olmasının yanı sıra İDO, hızlı tren, Sabiha Gökçen Havalimanı ve banliyö seçenekleriyle TAM Pendik ulaşımı her yere kolay ve hızlı hale getiriyor. Projeden, Pendik Metro İstasyonu’na ve Pendik Feribot İskelesi’ne 4 dakikada, Pendik Marina’ya 5 dakikada, Pendik Yüksek Hızlı Tren Garı’na 10 dakikada, Tuzla Marina’ya ve Kartal merkeze 15 dakikada, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Osmangazi Köprüsü’ne ise 20 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. 2020 yılında hizmete girmesi planlanan Pendik Kurtköy – Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı ile Pendik’ten Havalimanı’na ulaşım 10 dakika içinde mümkün olacak.

Yorumlar kapalı.