Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Residence / Konut Marinera Çeşme prestiji ve rahatlığı bir arada sunuyor

Marinera Çeşme prestiji ve rahatlığı bir arada sunuyor

Az katlı konut konsepti

İzmir’in incisi Çeşme’de hayat bulan Marinera Çeşme bölgenin yaşam anlayışını değiştirmeye geliyor. Nuhoğlu Gülsa İnşaat tarafından Çeşme’nin en dikkat çekici koylarından Ayasaranda’da hayata geçirilen Marinera Çeşme projesi 3 katlı 6 blok üzerinde toplam 74 daireden oluşuyor. Alçak katlı konseptiyle ön plana çıkan proje 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle tasarlanıyor. Marinera Çeşme‘de 1+1’ler brüt 54 ile 74 metrekare, 2+1’ler brüt 79 ile 120 metrekare, 3+1’ler ise 99 ile 125 metrekare arasında değişen boyutlarda dizayn ediliyor. Doğal bir yapıya sahip olan proje, residence konforunda ancak üst katlarda dahi müstakil ev hissini veren, Sakız adası manzaralı daire konseptiyle tasarlanıyor.

Deniz manzaralı daireler

Rahat ve konforlu bir yaşamı denize sıfır bir alan üzerinde birleştiren proje bölgede yer alan tüm yeşili koruyarak doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Projedeki teraslı dairelerde yer alan müstakil kat bahçeleri, daireler kadar büyük bir bahçeye de sahip olmanızı sağlıyor.

Ortak kullanım alanlarında ve açık bahçelerde denize kesintisiz bakan projede yer alan açık bölümler; farklı renk ve zenginliğe sahip teraslardan meydana geliyor. Batı terası; muhteşem bir deniz ve Sakız adası ile kesintisiz bir ilişki kuran açık havuz, cafe-bar ve lounge alanlarından oluşan, daha çok yetişkin kullanımına uygun açık havuz alanından oluşuyor. Bu bölüm, barbekü gibi açık alan organizasyonlarına da olanak sağlıyor. Güney terası; projenin odağında, meydan olarak konumlanıyor. Bu açık alan, etrafında çocukların rahatça oynayabildiği geometrik havuz ile gün boyu hem evlere hem de havuza yemek servisi veren bir snack bardan oluşuyor. Kuzey terası bisiklet sürülebilecek, zengin bir yeşil dokuya sahip ve çocuk parkını da kapsayacak bir alandan oluşuyor. Doğu terasında ise vadi manzaralı spa- kür merkezi ve kapalı havuz bulunuyor.

Geniş sosyal olanaklar

Marinera Çeşme, bin metrekare kapalı, 200 metrekare açık alandan meydana geliyor ve içerisinde SPA ve kür merkezi, kapalı havuz ile birlikte, masaj odaları, buhar ve sauna odaları, gym ve plates salonu ile keyifli bir kafe barındırıyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise; 7/24 güvenlik hizmeti, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, deniz manzarası, plaj, sosyal tesis alanı, oyun alanları, çocuk oyun parkları, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı bulunuyor. 120 araçlık otoparka sahip projede otoparklardan direkt olarak dairelere çıkış imkanı mevcut. Böylece site içinde araç trafiği de önlenmiş oluyor.

Satışların başladığı Marinera Çeşme’nin 2019 yılında tamamlanması planlanıyor. Projede daire fiyatları 1 milyon TL’den başlıyor, 3 milyon 500 bin TL’ye kadar yükseliyor.

 

 

Yorumlar kapalı.