Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Lokum Manzara’da fiyatlar ekonomik, ödemeler pratik

Lokum Manzara’da fiyatlar ekonomik, ödemeler pratik

Tuzla’da hayat bulan ve bölgenin en geniş daire seçeneklerine sahip olan Lokum Manzara, yatırımcılara peşin alımlarda yüzde 20’ye varan indirim fırsatı sunuyor. DKY ve Metropolist Yapı ortaklığıyla Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen ve değer kazanan bölgesi Tuzla Aydınlı’da hayata geçirilen Lokum Evler projesinin 4. etabı Lokum Manzara, Kızılçam ormanlarıyla çevrili tabiat parkına komşu konumda 2 blok halinde yükseliyor. Doğayla iç içe konumu, manzarası ve sosyal imkanlarıyla ön plana çıkan Lokum Manzara’da 126 ve 154 metrekareden oluşan 2+1,5 ve 3+1,5 olmak üzere farklı formatlarda konutlar yer alıyor.

Milli park manzarası 

Bölgenin en geniş metrekarelerine sahip Lokum Manzara’da daireler optimum kullanım alanlarıyla, ferah ve işlevsel olarak bir ailenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanıyor. Dairelerde bulunun büyük, kullanışlı ve katlanır camlı balkonlar Milli Park manzarası ile eşsiz bir keyif sunarken, camlar kapandığında dairelerde ihtiyaç duyulan fazladan yaşam alanına dönüşüyor. Buçuklu yeni nesil ev konseptiyle Lokum Manzara, seçilen renkleri, malzemeleri, şık detayları ve özenli işçiliğiyle ev sahiplerine huzur ve mutluluk verici bir yaşam alanı vaat ediyor.

Ekopratik ödeme sistemi

Lokum Manzara, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği “Ekopratik” ödeme sistemi veya tercihe göre banka kredisi ile satışa sunuluyor. Bu sisteme göre, yatırımcılar istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını kendileri anlık olarak oluşturabiliyor. Mahalle kültürünü yaşatan ve aile hayatına uygun daireleriyle ev sahiplerinin beğenisini kazanan projede, 2+1,5 daireler 429 bin TL’den, 3+1,5’ler 499 bin TL’den satışa sunuluyor.

Yaşamın başladığı ve site düzeninin sağlandığı bir projenin parçası olan Lokum Manzara’da, geniş yeşil alanları, yüzme havuzu, yürüyüş ve çocuk oyun alanları, saunası, basketbol ve voleybol sahaları ve tenis kortu gibi birçok zengin sosyal donatı alanı bulunuyor. 2018 yılının Eylül ayında sahiplerine teslim edilecek olan proje, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6, Tuzla Sahiline 8, üniversiteler bölgesine 12, alışveriş merkezlerine ise 14 dakika mesafede konumlanıyor.

Yorumlar kapalı.