Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Residence / Konut Yeşille iç içe tasarım; Eston Şehir Mahallem

Yeşille iç içe tasarım; Eston Şehir Mahallem

Eston’un son projesi “Eston Şehir Mahallem” Polatyol tarafından Bahçeşehir’de gerçekleştiriliyor. Bahçeşehir’in gerçek kimliğine uygun olarak tasarlanan proje, az katlı özel konseptiyle ev sahibi olmak isteyenlere prestijli bir yaşam alanı sunuyor.

Az yapı çok doğa

Eston Şehir Mahallem 68 dönüm üzerinde ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olarak konumlanmasıyla öne çıkıyor. Projenin içerisinde 28 farklı kat planıyla 315 birim bulunuyor. Proje dahilinde apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar farklı tarzlarda ve planlardaki evler 48 ay vadeli konut kredisinde yüzde 0,42 faiz ve 120 aya varan vade imkanıyla alıcı buluyor. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığından olabildiğince faydalanmak için yerden tavana kadar yükseliyor. Projede çocukların güvenliğini sağlamak için, otopark girişleri sitenin dış tarafından veriliyor. Yapı içerisindeki tüm evlerin iç dizaynı farklı zevklere hitap edebilmek için farklı biçimlerde sahiplerine sunuluyor.

 

Eston Şehir Mahallem, sakinlerinin bir arada olup, sosyal kaynaşmasını sağlamak için özel bir kulüp barındırıyor. Kulüp içerisinde televizyon alanı, fitness salonu, buluşma salonu, yeme içme alanları, sauna ve buhar odaları, açık yüzme havuzu bulunuyor.

Eston Şehir Mahallem, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üzerinde yer alıyor. Bahçeşehir’e kadar uzanacak metro hattı ile Taksim ve Beşiktaş’a, Marmaray bağlantısı ile Anadolu yakasına rahatça ulaşım imkanı sağlıyor.

 

 

Yorumlar kapalı.