Exclusive Homes GÜNDEM Çukurova Balkon’dan hemen teslim ayrıcalıklı kampanya

Çukurova Balkon’dan hemen teslim ayrıcalıklı kampanya

İnşaat sektörünün öncü markalarından SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da Nisan ayına özel kampanya başlattı. Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında; 0,99 faiz oranı ile ev almayı kolaylaştıran Çukurova Balkon, bol alternatifli daire tipleriyle her zevke ve ihtiyaca uygun çözüm sunuyor. Tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunan Çukurova Balkon’da, bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor. Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere daireleri hemen teslim edilebiliyor.

Hazır kiracı fırsatı sunuluyor

Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla, yatırımcılara kısa sürede uygun profilde kiracı buluyor. Böylelikle yatırım amaçlı konut alanlar kiracı bulmak için hiç uğraşmadan hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye başlıyor.

Farklı tip daire seçenekleri

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, daireler 65 ila273 metrekare arasında değişiyor. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde planlandı. Bu doğrultuda projede 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Ayrıca ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da bulunuyor.

Yorumlar kapalı.