Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Şehrin içinde karmaşadan uzak: Babacan Port Royal

Şehrin içinde karmaşadan uzak: Babacan Port Royal

Muhteşem lokasyonda karma bir  proje hayata geçiriliyor

Babacan Yapı tarafından İstanbul Küçükçekmece’ye bağlı Sefaköy’de inşa edilen Babacan Royal Port projesi kullanıcı hassasiyetleri göz önüne alınarak tasarlanışıyla ev sahibi olmak isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor.  16 bin 527 metrekare arsa alanı üzerine konumlandırılan Babacan Port Royal, 12 katlı 4 blok halinde toplam 897 konforlu daire ve 43 adet ticari birimden meydana geliyor.

babacan
Babacan Port Royal adı verilen projede konutların yanı sıra otel ve ticari birimler de yer alıyor.

Teslim 2019’da!

Babacan Port Royal; 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle tasarlanıyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise; fitness, sauna, yüzme havuzu, cafe-restoran, spor alanları, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark hizmeti bulunuyor. Babacan Port Royal’de daireler 240 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Projede yatırımcılara 120 aya kadar 0,49 vade oranı, 240 aya kadar ise 0,79 vade oranı avantajı sağlanıyor. Ayrıca projeden daire sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Babacan Port Royal’in 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

babacan-port-royalFerah iç mekan tasarımı ve zarif mimarisi ile alıcısının dikkatini çeken yapı, lokasyon avantajı sayesinde de ulaşım sorununu en aza indiriyor.  E-5 karayoluna 1 dakika mesafede bulunan projenin Atatürk Havalimanı’na uzaklığı ise sadece 3 dakika. Ayrıca Babacan Port Royal’den; metrobüse 2, İDO’ya 10, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ne 5, CNR Expo’ya 2, İstanbul Aydın Üniversitesi’ne 2, Kültür Üniversitesi’ne 3, 212 AVM’ye 5, Taksim Meydanı’na ise 25 dakikada ulaşım sağlamak mümkün.

 

 

 

Yorumlar kapalı.