Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Celestia Life, sakin ve huzurlu yaşamın adresi oluyor

Celestia Life, sakin ve huzurlu yaşamın adresi oluyor

 

Güçlü komşuluk ilişkileri hedefleniyor

Celestia Life, İstanbul’un yeni gözde yerleşim alanlarından Sancaktepe’de yükseliyor. Reimco tarafından hayata geçirilen yapı, 6 ve 13 katlı 4 bloktan oluşuyor. Celestia Life, tamamı 2 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor. Toplam 99 konutun yer aldığı projede tüm daireler 2 oda 1 salon tipinde.

Celestia Life’ta dairelerin alanları 108 ile 125 metrekare arasında değişiyor. Projede 6 katlı bloklarda kombi, 13 katlı bloklarda ise pay ölçerli merkezi ısıtma sistemi ile ısınma sağlanıyor.

Celestia Life projesi dahilinde; açık yüzme havuzu, amfi tiyatro, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, süs havuzu, şelale ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Teslimler Mart 2018’de

Celestia Life projesinde yüzde 25 peşinat ödedikten sonra kalan tutar banka kredisi ile vadelendirilebiliyor. Projede tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Celestia Life’ta geniş yeşil alanlar ve sosyal olanaklar bulunuyor. Hafriyat çalışmaları devam eden projede daire teslimlerinin 2018 yılının Mart ayında yapılması planlanıyor.

Aydos Ormanları’nın karşısında yükselen Celestia Life; Sultanbeyli gişelerine, 3. Köprü yoluna, Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne, Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne, Viaport AVM’ye ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın mesafede konumlandırılıyor.

 

 

 

Yorumlar kapalı.