Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Regnum Sky Tower’da yüzde 18 KDV bizden kampanyası devam ediyor

Regnum Sky Tower’da yüzde 18 KDV bizden kampanyası devam ediyor

regnum-sky-tower1Uzaltaş A.Ş. ve Öztürk Grup iş birliğiyle kurulan OP Grup ile Canpa tarafından Ankara’nın cazibe merkezi Çankaya’da hayata geçirilen Regnum Sky Tower modern ofis ve dükkan seçenekleriyle bulunduğu lokasyona hareket getiriyor.

 

8 bin 401 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen ve 3 bodrum kat, zemin+ asma kat ve 30 kattan meydana gelen Regnum Sky Tower 49 ile 980 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 115 ofis ve 10 dükkandan oluşuyor. Projenin iç tasarımı İç Mimar Neşet Güne imzası taşıyor.

İş merkezlerinin en büyük sıkıntılarından aidat sorununa çözüm getirecek olan Regnum Sky Tower işletme giderlerini düşürüp, firmaların aidata verecekleri miktarı kâra çevirerek “kârlı ofis” sistemini hayata geçirmeyi planlıyor. Regnum Sky Tower’da yüksek tavanlı giriş lobisinde büyük kumaş panellerin kullanılmasıyla sesi absorbe etmenin yanında, çeşitli sanat eserlerinin sergilenebileceği bir atmosfer de oluşturuyor. Projede, 4 metre yüksekliğe sahip modüler ofis katlarının yanı sıra bazı ofislede kat yüksekliği 7,4 metreye kadar çıkıyor.

Ankara’nın en yüksek ofis yapısı olan Regnum Sky Tower’da ofis fiyatları 582 bin ile 2 milyon 152 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.  Projede ofislerin kira getirisinin 70 ile 100 TL arasında değişmesi bekleniyor. Hemen teslim ve hemen tapu seçeneği sunan projede 28 Şubat’a kadar yüzde 18 KDV bizden kampanyası yatırımcıları bekliyor.

 

 

 

 

Yorumlar kapalı.