Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Bölgenin en çok talep gören projesi: Referans Bahçeşehir

Bölgenin en çok talep gören projesi: Referans Bahçeşehir

Kiptaş AŞ arazisi üzerinde Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzasıyla yükselen prestijli proje Referans Bahçeşehir, bulunduğu bölgenin en çok talep gören konut projeleri arasında yer alıyor.

Projede, avantajlı ödeme koşulları devam ediyor. Referans Bahçeşehir’den ev almak isteyen yatırımcıya iki ayrı model sunuluyor. Birinci ödeme modeli, yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar 0,70 faizli krediyleyken, ikinci ödeme modelinde yüzde 50 peşinatla 60 aya kadar “0” faizle ödeme yapılabiliyor.

Projede dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 800 TL’den başlıyor. Yaklaşık 26 bin metrekarelik geniş bir arsa üzerinde 465 konut ve 34 ticari ünitenin bulunduğu projede herkese uygun bir konut seçeneği de sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 gibi çok sayıda yatırım alternatifi oluşturan altı farklı tip daire seçeneğiyle Referans Bahçeşehir’de herkese uygun bir konut var. Projede daireler 64 metrekareden başlayıp 376 metrekareye kadar çıkıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği proje, Aralık 2018’de teslim edilecek.

Yorumlar kapalı.