Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Ankara’ya prestij kazandıran proje: Merkez Ankara

Ankara’ya prestij kazandıran proje: Merkez Ankara

Sizin için, size özel bir yaşam

Ankara’nın gözde ilçelerinden Yenimahalle’de Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat ortak imzasıyla yeni bir proje yükseliyor. 124 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanmış 2020 konuttan oluşan proje, düşlediğiniz hayatı size sunuyor. Merkez Ankara içerisinde; 1320 ticari ünite, 313 odalı bir otel ve okul yer alıyor. Türkiye’nin en büyük karma projesi olması planlanan Merkez Ankara; konutta, aile konutu, home ofis, rezidans olmak üzere üç tip, ofislerde de kurumsal ofis, teraslı ofis ve müstakil genel merkez binaları olmak üzere üç ofis tipi olarak tasarlanan konseptiyle bölgedeki diğer projelerden ayrılıyor.

İleri teknoloji ile donatılmış yapı

Merkez Ankara; AVM, okul,  7/24 güvenlik hizmeti, açık-kapalı otopark, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sosyal tesis, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, futbol sahası, fitness center, spor salonu, sauna, türk hamamı, cafe, restoran, çocuk parkı, yeşil alan, yürüyüş yolları gibi birçok sosyal donatıyı bünyesinde barındırıyor. Projenin 2020 yılının Aralık ayında teslim edilmesi hedefleniyor.
merkez-ankara

Tasarımını dünyanın en önemli mimarlık ofislerinden biri olarak bilinen New York merkezli KPF’nin yaptığı Merkez Ankara’nın mimarisi ile de başkentin değerini yükseltmesi bekleniyor.

Projede daire fiyatları ve ödeme planları ise henüz açıklanmadı. Merkez Ankara’ya dair detayların ilerleyen haftalarda netleşmesi bekleniyor.

Yorumlar kapalı.