Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Maltepe’ye imza proje: Nuvo Dragos

Maltepe’ye imza proje: Nuvo Dragos

Son yıllarda nitelikli konut sayısının artış gösterdiği Anadolu Yakası’nın gözde bölgelerinden Maltepe’de hayata geçirilen Nuvo Dragos’un 2. etabında yaşam başlıyor. Tüm ana ulaşım ağlarının merkezinde konumlanan Nuvo Dragos ayrıcalıklı özellikleriyle bölgenin imza projesi olmaya aday. Özderici GYO güvencesiyle İstanbul Maltepe’de yükselen Nuvo Dragos, yaşam ve inşaat kalitesiyle bölgeninimza projesi olarak öne çıkıyor. Toplam 325 milyon TL yatırım değeriyle inşa edilen proje 52 bin metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılıyor.

Nuvo Dragos ile Adalar’a karşı seyir zamanı

Nuvo Dragos’un 2014 yılında tamamlanan ilk etabı, 2 blok üzerinde 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleriyle toplam 484 daire ve 8 ticari üniteden oluşuyor. Yeni tamamlanan ikinci etapta ise 3 blok üzerinde yine 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleksolmak üzere 515 daire yer alıyor. Projede 1+1 dairelerin büyüklüğü 66 ile 89 metrekare, 2+1 dairelerin büyüklüğü 101 ile 154 metrekare, 3+1 dairelerin büyüklüğü ise 156 ile 219 metrekare arasında değişiyor. Geniş ve kullanışlı dairelerin en önemli özelliği ise kat yüksekliklerinin ortalama 3.15 ile 3.50 arasında değişen metrelerde standardın üstünde planlanmış olması. Klasik konut ve residence alternatifleri ile geniş balkonlara, eşsiz Adalar manzarasına ve seyir terasına sahip daireler Nuvo Dragos’ta yaşamı oldukça kaliteli hale getiren özellikler olarak öne çıkıyor.

6 bin TL’den başlayan fiyatlarla

İlk etabın 2014 yılında sahiplerine teslim edildiği Nuvo Dragos’un ikinci etabıda tamamlandı ve yeni daireler satışa çıktı.Satış ve ödeme planları son derece esnek şekilde hazırlanan Nuvo Dragos’ta yüzde 1’lik KDV avantajının yanı sıra tapu ve teslime kadar olan süreçte yüzde 20 peşinat ödemesi yapanlara kalan yüzde 80’lik kısım için tüm bankalardan kredi kullandırılabiliyor. Ek olarak banka kredili veya nakit alımlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 15 indirim sağlanıyor. 60 ay yüzde 0 faiz veya 120 ay yüzde 0.45 faiz seçeneği sunulanprojede dairelerin metrekare fiyatları ise 6 bin TL’den başlıyor.

Zengin sosyal donatı alanları

Nuvo Dragos içerisinde 2 bin726 metrekare alan üzerinde açık ve kapalı sosyal alanlar barındırıyor. Sakinlerin keyifli zaman geçirmelerini aynı zamanda da tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmeleri için tasarlanan sosyal donatı alanlarının içerisinde özel peyzajlı geniş bahçeler, açık ve kapalı 2 adet yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol sahaları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, pilates stüdyo odası, ortak kullanımlı seyir terasları, koşu ve yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları ve köpek gezdirme alanları bulunuyor.

Ulaşım ağlarının merkezinde

Tüm ulaşım arterlerine yürüme mesafesinde konumlanan Nuvo Dragos birbirine entegre deniz, hava, kara ulaşım hatlarının tam ortasında konumlanıyor. E-5 Karayolu’nun Maltepe sahili tarafında, Marmaray ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metre mesafede yer alan Nuvo Dragos E5 Karayolu, TEM Otoyolu, sahil yolu ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Yorumlar kapalı.