Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Cubes Ankara ile kendi evinizi oluşturun

Cubes Ankara ile kendi evinizi oluşturun

Yaşam alanınızı bizzat tasarlamanıza olanak sağlayan yepyeni bir proje olarak öne çıkan Cubes Ankara, Başkent’i yepyeni bir konseptle tanıştırıyor. Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant ortaklığıyla Ankara’nın yeni cazibe merkezi haline gelen Çukurambar’da hayata geçirilen Cubes Ankara projesi 200 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. Projede 85 bin metrekare satılabilir konut ve ofis alanı ve 44 bin metrekare ticari alanı bulunuyor.

Cubes Ankara projesi, birbirinden bağımsız ofis ve ev ‘Cube’lerinden oluşuyor. Projeye yatırım yapanlar, hayalindeki mekana göre diledikleri sayıda cube alarak, kimsede olmayan ve onlara özel bir tasarım yaratabiliyor. İsteyenler, önceden hazırlanmış, temalı Cube’lerden biriyle de iş hayatına hemen başlayabiliyor.

Bloklardan biri konut, diğeri ofis ve otel birimleri için

Yaklaşık bin adet ofis, konut ve özel yapılı birim bulunan projede bağımsız birimlerin büyüklükleri 38 ile 100 metrekare arasında değişiyor. 2 ayrı blok halinde konumlanan projede A Blok Konut ve Exclusive Rezidanslara, B Blok ise ofis ve otel birimlerine ayrılıyor. A blokta bulunan rezidansların büyüklükleri 50 metrekareden başlıyor.  Birleştirilebilir küpler sayesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı büyüklükte daireler oluşturulabiliyor.  Bin 800 metrekare kat büyüklüğüne sahip olan B ofis bloğunda ise 500 ünite yer alıyor. Cubes ofis bölümünde 35 metrekare ile bin 800 metrekare aralığında farklı ofis seçenekleri bulunuyor.

Cube’lerle yaşam kolaylaşıyor

Kişiye özel yaşam alanlarının gerekliliğinden yola çıkılarak, bu ilhamla hayata geçirilen Cubes Ankara projesinin tasarımında önemli rol oynayan Lejant Proje, Ankara’da yeni nesil mimarisi ve fonksiyonlarıyla alışılagelmiş kalıpları yıkıyor. Projenin içindeki farklı Cube’leri bir araya getirerek istenilen büyüklük ve yapıda bir ev veya ofis tasarlamak mümkün.

Kişiye özel yaşam alanları

Ankara’nın en farklı mimari projesi olan Cubes’te Ankaralıların özgürlükleri de düşünülüyor. Herkesin kendi Cubes’ünü bulabileceği şekilde tasarlanan proje; Lejant’ın çok yönlü düşünme becerisini de gösteriyor. Özgür metrekarelerin sunulduğu Cubes’te ayrıca; minimalliği seçenler için Loft Cubes, manzarasız yapamayanlara Roof Cubes, tarzını sonuna kadar yaşamak isteyenlere Sky Cubes ve Ankara’nın merkezinde doğanın içinde olmak isteyenlere ise Garden Cubes gibi birçok farklı mimari yapı da sunuluyor.

Ankara’da yeni bir mimari konseptin kapısını açan Cubes Ankara projesinde havuz, SPA, çocuk oyun merkezleri, gösteri merkezi, kafe, restoran, hobi alanları gibi sadece orada yaşayanların değil, dışarıdan gelecek misafirlerin de keyifle zaman geçirecekleri pek çok eğlence ve aktivite alanı bulunacak.

Cubes Ankara projesinde konutlar ve ofisler 295 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Kişiye özel esnek ödeme seçenekleri sunulan Cubes Ankara projesinde teslimlerin ise 3 yılda yapılması planlanıyor.

 

 

 

Yorumlar kapalı.