Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Next Level Çayyolu projesinde detaylar konuşuyor

Next Level Çayyolu projesinde detaylar konuşuyor

İnşasına Mart 2016’da başlanan Next Level Çayyolu, Ankara’nın prim yapan bölgesinde, Pasifik imzasıyla yükseliyor. Sadece bir konut projesi değil, her detayı düşünülmüş bir hayat tasarlanan Next Level Çayyolu’nda satışa sunulan konutların yüzde 30’u altı ay içinde satıldı.

Kasım ve Aralık aylarına özel fırsatlarpasifik-yonetim-kurulu-baskani-fatih-erdogan
Ankara’nın kendine has mimarisi ile öne çıkan projesi Next Level Çayyolu hakkında konuşan Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan: “Ağustos ayında ekonomiye destek sloganıyla başladığımız 48 ay vade farksız ödeme imkânı sunan kampanya satışları destekledi. Gelen yoğun talep üzerine kampanyanın süresini yıl sonuna kadar uzatırken, Kasım ve Aralık aylarına özel ilave fırsatlar ekledik.” dedi.

Şehrin olanaklarına yakın, karmaşasına uzak

Proje konumu, havası, sessizliği, sakinliği, ulaşım kolaylığı ve Ankara’nın en eski ve köklü konut sitelerine yakınlığıyla öne çıkıyor. Hem şehrin olanaklarının içinde hem de şehrin karmaşasının dışında, müstakil ev rahatlığında, doğayla iç içe bir yaşam vadeden Next Level Çayyolu, pek çok üniversiteye, özel okula, sosyal yaşam alanlarına ve alışveriş merkezlerine de yakın.

next_level_cayyolu_6-1900x1108_c
Next Level Çayyolu’nda villa, loft, penthouse, teras bahçeli ve farklı büyüklükler daireler bulunuyor. 3+1’den 7,5+2’ye kadar değişen seçeneklerle 92 farklı tipte 429 konut sunulan projede herkes kendisine en çok hitap eden konutu seçebiliyor.

 

Nefes aldıran doğal yaşam

Projede dairelerin özel terasları, peyzajlı bahçeleri mevcut. Ortak kullanım alanları arasında ise yemek okulu, açık kapalı havuzları, squash ve standart ölçüde kapalı basketbol sahası gibi alışılmamış olanaklar sunuyor. Next Level Çayyolu’nun ortasında yer alan 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanında piknik ve dinlenme alanları, açık hava sineması ve keyifli yürüyüş yolları yer alıyor. 101 dönüm orman ve 191 dönüm Çayyolu Rekreasyon Vadisi’yle harmanlanan Next Level Çayyolu, şehrin içinde nefes aldıran bir doğal yaşam alanıyla dikkat çekiyor.

next-level-cayyolu-3Projenin detaylarına verilen önem, malzeme seçiminde de kendini gösteriyor. Next Level Çayyolu’nda, klasik tarzı sevenlere Viyana stili, modern, minimalist ve yenilikçi ögelerden hoşlananlara Milano stili, modern ile klasiğin harmanlanıp farklı yorumlanmasını sevenlere ise Chicago stili olmak üzere üç ayrı tarzda iç mimari seçeneği sunuluyor. Toplam arsa alanı 42 bin 184 metrekare, inşaat alanı ise 166 bin metrekareden oluşan, 505 milyon TL’lik yatırımla hayata geçecek Next Level Çayyolu’nda inşaatın 2018’in son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Yorumlar kapalı.