Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Neo Golden Palms mükemmel yaşamın ve doğru yatırımın adresi

Neo Golden Palms mükemmel yaşamın ve doğru yatırımın adresi

Neo Yapı’nın Neo Florida Homes markasıyla Florida’nın merkezi Orlando’da gerçekleştirdiği Neo Golden Palms projesi Amerika’da yaşama hayali kuranlar ya da yurtdışından yatırım yapmak isteyenler için alternatif fırsatlar sunuyor.

Neo Golden Palms projesi 5 farklı ev modeliyle tasarlanıyor. Projede Sunset Palm (4 Oda), Silver Palm (6 Oda), Emerald Palm (7 Oda), Emerald Palm (8 Oda), Diamond Palm (9 Oda) isimleriyle yer alıyor. Her bir evin kendine ait havuzu ve bahçesi olması ise projeyi cazip kılan özellikler olarak öne çıkıyor.

2016 yılında başlayan projenin 1. bölümü tamamlandı ve yaşam başladı. Projede yer alan ve  2017 yılının Ağustos ayında tamamlanan Club House’da büyük bir havuz, spor salonu, lounge alanı, concierge servisi ve bir köpek parkı bulunuyor.

Evinizi kısa dönem kiraya verebilirsiniz

Neo Golden Palms, yatırım yapmak isteyenlere kısa dönem kiralamaya uygun kat planları ve kaliteli mobilya seçenekleriyle, ev sahiplerinin çoğunluğunun Türk olduğu güvenlikli bir sitede konforlu bir yaşam imkânı sunuyor. Ev sahipleri ihtiyaç duydukları her hizmete Neo Florida Homes aracılığı ile ulaşabiliyor, sunulan mobilya paketleri ile evlerini kendi zevklerine göre dekore etme ayrıcalığına da sahip oluyor. Ayrıca ev sahipleri evlerinde konaklama yapmadığı zamanlarda özel mülk yönetim firması ile iş birliği yaparak yatırımlarını daha karlı bir hale getirebiliyor. Mülk yönetim firması anlaşılan süre içinde evin tüm sorumluluğunu alıyor ve kısa dönem kiralamaları organize ediyor. Finansal ve yasal birçok güvence sağlayan proje, 400 bin dolardan başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Keyifli bir yaşam ve ideal bir yatırım fırsatı sunan Neo Golden Palm projesi, Orlando’nun merkezi bir lokasyonunda konumlanıyor. Projeden Disneyland’a 10, Premium Outlet Mall’a 15, Convention Center ve Seaworld’e 20, Universal Studios’a 25 ve Orlando Havaalanı’na sadece 30 dakikada ulaşım sağlamak mümkün. Ayrıca proje Shingle Creek Doğal Parkına bitişik konumu sayesinde ev sahiplerine doğa ile bütünleşik bir yaşam yaratıyor.

 

 

Yorumlar kapalı.