Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Butik NEF Çekmeköy ile Şehrin Kenarında Doğayla Özgürlüğe Kavuşun

NEF Çekmeköy ile Şehrin Kenarında Doğayla Özgürlüğe Kavuşun

Nef güvencesiyle hayata geçirilen ve üç ayrı projeyi bir arada buluşturan Çekmeköy projesi yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Mimari detayları, doğal güzellikleri, ayrıcalıklı fiyat politikası ve lokasyon avantajıyla Nef Çekmeköy projesi bölgenin gözdesi olmaya aday. Son 3 yıldır konut sektör lideri olan Nef’in Fiba Grubu arsalarında geliştirdiği ve üç projeden oluşan Çekmeköy projesi yatırımcılar tarafından yakın markaja alınıyor. Nef’in İstanbul’un yeni yaşam ve eğitim vadisi Çekmeköy’deki ilk projesi Nef Çamlıtepe, 2 günde 497 adet daire satarak rekor kırmıştı. Lider marka bu rekorun üzerine ikinci projesi olan Nef Ormantepe’yi, yoğun talep üzerine planlanan tarihten bir yıl önce satışa sunmayı planlıyor.

Çekmeköy’de toplam proje değeri 1.2 milyar TL olan 3 proje, 230 bin metrekarelik bir arazi üzerinde hayat buluyor. Nef’in bölgedeki ikinci projesi olan Nef Ormantepe projesi 409 konuttan meydana geliyor. Projede yer alan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak, bahçeli, teraslı ve balkonlu alternatiflerle yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Anadolu Yakası’nın Göktürk’ü olmaya aday projede yer alan biyolojik göletler ile proje çevresinde yer alan Alemdağ Ormanı, proje sakinlerine şehrin kenarında rahat bir nefes alma ve huzurlu vakit geçirme olanağı sağlıyor. Düşük yoğunluklu alçak katlı bina konseptiyle tasarlanan ve doğa dostu bir yaşam sunan proje, dünyaca ünlü mimarların dokunuşlarıyla hayat buluyor. Projenin mimari detayları, Selin Maner Architechts ve VİVA Architects tarafından gerçekleştirildi.

Şehrin kenarında huzurlu yaşam

Peyzaj mimarisi Dalokay Design Studio tarafından gerçekleştirilen Nef Ormantepe projesi, geneline yayılan yürüyüş yolları, biyolojik göletleri, yol ağaçları, çim amfisi, hobi bahçeleri, açık hava şöminesi, seyir terasları, zen bahçesi ve çok amaçlı çim alanlarıyla yaşayanla şehirden uzaklaşmadan doğayla iç içe bir yaşam fırsatı sunuyor. Proje içinde 5 bin metrekarelik bir alışveriş meydanı da sakinlerin sosyal çekim noktası oluyor. Nef Çamlıtepe’de olduğu gibi Nef Ormantepe’de de lansmana özel 299 bin TL’den başlayan ayrıcalıklı fiyatlar, kişiye özel ödeme planları, 36 ay vadeli şirket finansmanı veya 120 ay vadeli kredide yüzde 0.99 oran avantajı, Nef müşterilerine öncelikli olarak sunuluyor.

Prestijli okullara komşu konumda

Nef Çekmeköy projeleri, gerek eğitim kurumlarına olan yakınlığıyla gerekse ulaşım avantajıyla yatırımın yanı sıra oturum amaçlı olarak da geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. Nef Ormantepe 9 bin 500’ün üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı, SEV Amerikan Koleji, Avusturya Lisesi, Uğur Koleji gibi ilkokuldan üniversiteye kadar çeşitli seviyedeki 167 okulun bir arada bulunduğu, Türkiye’nin en büyük eğitim alanının hemen yanında konumlandırılıyor.

Şehrin her noktasına hızlı erişim

Proje alanı, 3. köprü, Şile Otoyolu, TEM ve Anadolu Otoyolu bağlantı yollarının tam kesişim noktasında yükseliyor. Bu sayede Levent, Maslak, Ataşehir, Ümraniye gibi iş merkezlerine yeni bağlantı yolları ile 15 dakikada, Sabiha Gökçen havalimanına ise 10 dakikada ulaşım imkanı sağlanıyor. Projenin hemen yanında yer alan Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden 3. Havalimanı’na ve Orhangazi Köprüsü’ne kesintisiz ulaşım mevcut. Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olan Sancaktepe Şehir Hastanesi’nin sadece 8 km uzaklıkta bulunan projeden, Buyaka, Meydan AVM, IKEA ve Viaport gibi gözde alışveriş merkezlerine ise 10 dakikada kolayca ulaşılabiliyor.

Yorumlar kapalı.