Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Nef Çamlıtepe iki günde satış rekoru kırdı

Nef Çamlıtepe iki günde satış rekoru kırdı

Gayrimenkul sektörünün lider markalarından NEF, Çekmeköy’ün yeni cazibe merkezi olmaya aday olan Nef Çamlıtepe projesinin 474 konutunun satışını 2 günde gerçekleştirerek rekora koştu.

İstanbul’un yeni yaşam ve eğitim vadisi Çekmeköy’de yapılacak üç ayrı projenin ilk ayağı olan Nef Çamlıtepe’deki 474 konutun tamamı bir hafta sonunda satıldı. 3 yıldır konut satış adedi ve ciro bazında sektör lideri olan Nef tarafından Çekmeköy’de talep bırakan Nef müşterilerine öncelikli olarak sunulan proje, noterin de hazır bulunduğu ve yerinde tespit yaptığı iki gün boyunca oldukça fazla talep gördü. 1.2 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen proje hem aileler hem de yatırımcılar için ayrıcalıklı bir yaşam ve ideal yatırım imkanı sunuyor.

NEF Çamlıtepe ‘de Alemdağ Ormanı’na karşı yaşam

Nef Çekmeköy’ün ilk projesi Nef Çamlıtepe 230 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediliyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı tiplerde, bahçeli, teraslı ve balkonlu 474 adet konut yer alıyor. Alemdağ Ormanının çevresinde konumlanan Nef Çamlıtepe içerisinde yer alan biyolojik göletleri ve yeşil omurgasıyla sakinlerine doğayla iç içe ferah bir yaşam fırsatı yaratıyor. Ayrıca proje sakinlerinin konforu için yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, spor alanlarından otopark hizmetine kadar birçok sosyal olanak projede bir araya getiriliyor.

Yeni projeler geliyor

Nef Çamlıtepe’de 279 bin TL’den başlayan ödeme planları, 36 ay vadeli şirket finansmanı veya 120 ay vadeli kredide %0.99 oran avantajı, sadece talep bırakan Nef müşterilerine öncelikli olarak sunuldu. Çok yakında Nef’in Çekmeköy’deki ikinci projesi Nef Ormantepe ve sonradan karar değiştiren Nef Çamlıtepe müşterilerinin yeniden satışa açılacak konutları; ön talep bırakıp hızlı satış nedeniyle istediği konutu alamayan Nef müşterilerine öncelikli olarak satışa açılacak.

Yorumlar kapalı.