Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Şehrin merkezinde mimarisi ile büyüleyen yaşam: Nef Kağıthane 03

Şehrin merkezinde mimarisi ile büyüleyen yaşam: Nef Kağıthane 03

nef-03-kağıthane
Projenin en dikkat çekici özelliği dairelerin birleştirilerek 2+1 ve 3+1 dairelerin elde edilebiliyor olması.

Nef tarafından hayata geçirilen; 335 konut, 143 ofis ve 12 mağazadan oluşan Nef Kağıthane 03 projesinde bahçeli, balkonlu ve teraslı daire tipleri yer alıyor. Projedeki ofislerin alanları 37 metrekare ile 112 metrekare arasında değişiyor. Özgün konsept tasarımları ile ünlü ADDON, dünyaca ünlü mimarlık ofislerinin katıldığı tasarım yarışmasını kazanarak Nef Kağıthane 03 projesini tasarlıyor.

Nef Kağıthane 03’de fiyatlar 440 bin TL ile 686 bin TL arasında değişiyor. Projede 1+1 daireler 440 bin TL’den, 2+1 daireler ise 686 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Nef Kağıthane 03’de yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor.

nef-o3-kagıthane
Projelerin teslimi, hiçbir satış yapma zorunluluğu olmaksızın projenin ilk gününden itibaren garantileniyor ve yatırımcı riski sıfırlanıyor.

Lokasyonu ile dikkatleri üzerinde topluyor

Nef Kağıthane 03, şehrin merkezinde yaşamak veya çalışmak isteyenlerin beklentilerini karşılamak ve hayal ettikleri gibi bir yaşam sunmak için Kağıthane’de hayata geçiyor. Aynı parselde bulunan Nef Kağıthane 11 ve Nef Kağıthane 10 projelerinin yanı sıra, Metro Grossmarket, Bauhaus, Mediamarkt ve Axis alışveriş merkezlerinin yakınında yer alıyor.

Nef Kağıthane 04; Levent’e 2.5 kilometre, E-5’e 1.5 kilometre, Çağlayan’a 1.5 kilometre ve Taksim-Beşiktaş-Dolmabahçe tüneline 2.9 kilometre uzaklıkta bulunan Nef Kağıthane 03’ten TEM’e 5 dakika, Taksim’e ise sadece 7 dakikada ulaşılabiliyor. Bölgeye yüksek değer kazandıracak Kağıthane Kent Meydanı’nın inşası da Nef Kağıthane 03’ün hemen yanında planlanıyor.

nef-kağıthane-03

Yorumlar kapalı.