Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Narova’nın 2. etabında teslim için gün sayılıyor

Narova’nın 2. etabında teslim için gün sayılıyor

İzmir’in köklü bir geçmişe sahip çimento firmalarından Çimentaş’ın grup şirketleri arasında olan Yapıtek İnşaat’ın yürütücülüğünü üstlendiği Narova projesinin 2. etabında inşaat tamamlanmak üzere. Proje, Mart 2017’de sahipleriyle buluşacak.

İzmir’in en dikkat çekici merkezlerinden Bornova’da ve toplamda 80 bin metrekare arazi üzerinde hayata geçirilen proje 9 etaba sahip. Proje, toplamda 1.100 konuttan oluşacak. 20 bin metrekarelik araziye sahip 2. etap, en büyük etaplardan biri.

Her şey düşünülmüş

Narova projesinin ikinci etabından ev satın alanlar 5 ay sonra evlerine kavuşuyor. Yeni etaplar hayata geçirildikçe, projenin kazandırdığı primde katlanarak artıyor. Narova’nın tasarımında iç içe geçmiş bloklardan ziyade ferah çizgiler öne çıkıyor. Sakinlerine nefes aldıracak projenin 20 katlı kulesi, 10. katından itibaren sosyal alanlara ayrılmış durumda. Bu bölümlerde okuma odası, kütüphane, mini toplantı odalan ve playstation odası gibi sosyalleşme alanları bulunacak. Ayrıca açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzu bulunacak projede yaz kış güvenle yüzülebilecek. 24 saat güvenliği, her daireye ayrılmış kapalı otoparkı ve deposuyla projede, her şey düşünülmüş.

Yorumlar kapalı.