Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Mistral İzmir ile büyüleyici bir yaşama hazır mısınız?

Mistral İzmir ile büyüleyici bir yaşama hazır mısınız?

İzmir’in prestijli karma konseptli projesi

İzmir’in yeni cazibe merkezi Bayraklı’da hayat bulan Mistral İzmir bölgede yatırım yapmak isteyenlere rezidans, ofis ve AVM-Çarşı’dan oluşan karma konseptiyle ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını açıyor. Mistral İzmir ile büyüleyici bir yaşama hazır mısınız?

Mistral Yapı Gayrimenkul tarafından 13 bin 923 metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen Mistral İzmir projesi farklı mimarisinin yanı sıra sunduğu ultra lüks hizmetlerle de bölgedeki diğer projelerden bir adım öne çıkıyor. LEED Sertifikasına uygun olarak inşa edilen Mistral İzmir 48 katlı ofis ve 28 katlı konut bloğu olarak toplam iki yapıdan oluşuyor. Mistral İzmir’in 38 katlı konut bloğunda toplam 110 adet seçkin daire yer alıyor. Bloktaki daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 penthouse seçenekleriyle tasarlanıyor. Dairelerin genişlikleri 96 ile 418 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Konutlarda tavandan yere kadar cam kullanılması ve geniş teras özelliğinin bulunması projeyi öne çıkaran detaylar olarak dikkat çekiyor. Mistral İzmir’in 48 katlı ofis kulesinde ise toplam 153 adet ofis yer alıyor. Ofisler 65 ile 950 metrekare arasındaki genişliklerde dizayn ediliyor.

mistral-izmir

Sosyal hayatı yaşam alanlarınızın içinde bulacaksınız

Mistral İzmir, 34’üncü katında bulunan sosyal tesisi özel davetlerin verilebileceği lounge alanı, bar, TV ve Play Station alanı, satranç-tavla alanı,  kütüphane ve İzmir Körfezi’nin eşsiz manzarasına hâkim terasıyla sakinlerinin ihtiyaç duyduğu her şeyi bir araya getiriyor. Projenin içerisinde sakinlerin yararlanabileceği 2 bin metrekarelik SPA alanı, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, masaj odaları, güneşlenme terasları, oyun alanları, havuz ve teras, çocuk oyun alanları, koşu parkurları, kafe-restoran, bisiklet yolları, dinlenme alanları gibi sosyal aktivite alanları ve kapalı otopark ve güvenlik hizmetleri bulunuyor.

Mistral İzmir’in içerisine kurulan AVM/ Çarşı’da dünyaca ünlü markaların mağazaları bir araya geliyor, restoranlar, kafeler, sinemalar ve sosyal aktivite alanları site sakinlerinin ve ziyaretçilerin keyifli zaman geçirmeleri için en iyi hizmeti verecek şekilde tasarlanıyor.

Mistral İzmir’de konutların fiyatları 350 bin 900 ile 1 milyon 600 bin dolar arasında değişirken, ofislerin fiyatları ise 2 bin 750 ile 3 bin 500 dolar arasında farklılık gösteriyor. Projede peşin ödemelerde indirim imkanı sağlanıyor.

.

Yorumlar kapalı.