Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Mimari çizgileriyle öne çıkıyor: Mila’s Daphne Residence

Mimari çizgileriyle öne çıkıyor: Mila’s Daphne Residence

Bugüne kadar sağlık ve estetik sektörlerinde tanınmış markaların yaratıcısı olarak bilinen Ethica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akdoğan, inşaat sektöründe de başarısını sürdürüyor. Bodrum ve İstanbul’da gözalıcı projeler hayata geçiren Akdoğan, özellikle mimari çizgilere önem verdiklerini belirtiyor.

Firmanın Bodrum’da hayata geçirilen projesi Mila’s Daphne Residence, 81 bin metrekare arazi üzerinde ve firmanın kendine ait koyu üzerinde konumlandırılıyor. Projede inşaatın yüzde 90’ı tamamlanmış durumda. Otel ve 73 adet premium daireden oluşan projenin inşasının yılbaşına kadar tamamlanması ve Mayıs ayında da sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

İşletimi emin ellerde

Mila’s Daphne Residence’ta fiyatlar 629 bin dolardan başlıyor. Bodrum’da yükselen gayrimenkul piyasası düşünüldüğünde bu, son derece makul bir ücret. Proje dahilindeki otel, 15 yıl süreyle dünyaca ünlü otel zinciri LUX Resort&Hotels tarafından işletilecek.

Mila’s Daphne Residence’ın yatırımcısına gelir kazandıracağının altını çizen Murat Akdoğan, “Yatırımcılarımıza gider değil, gelir yaratacak modeller sunacağız. Örneğin, villalarını kullanmadıkları sürece otele verebilecekler. Aktif sezonda 3 ay kiraya verildiği takdirde bu villalar 30 bin dolar kazandırabilir.” dedi. Ayrıca projede otel, yılın 8 ayı detoks merkezi olarak hizmet verecek.

Yorumlar kapalı.