Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Mevsim İstanbul ile mevsiminizi siz seçin

Mevsim İstanbul ile mevsiminizi siz seçin

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Kağıthane’de yükselen Mevsim İstanbul ile mevsiminizi siz seçin, geleceğinizi şekillendirin. Sarılar İnşaat, konumu ve ayrıcalıklarıyla keyifli bir hayatın kapılarını aralayan Mevsim İstanbul ile yatırımcılara İstanbul’un mevsimsel güzelliklerini yakından yaşama imkanı sunuyor. Kağıthane’de 6 bin 972 metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen proje, aynı kat sayısına sahip 3 bloktan meydana geliyor. Projenin içerisinde; Belgrad Ormanı manzaralı 30 adet loft daire ile birlikte toplamda 187 konut bulunuyor.  Mevsim İstanbul’da büyüklükleri 105 metrekareden başlayan 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç farklı daire seçeneği yer alıyor. Sarılar İnşaat, geniş ve 2.95 metre tavan yüksekliğine sahip Loft dairelerin yanı sıra farklı büyüklükteki konut seçenekleriyle alıcılara yüksek standartlarda bir yaşam vaat ediyor. Her detayın incelikle tasarlandığı projenin en dikkat çeken özellikleri ise; yüksek tavanlı geniş lobiler, her daireye tahsis edilen depo alanları ve blokların üst katında yer alan açık seyir terasları.

Sosyal hayat yanınızda

Yaklaşık 3 bin 500 metrekarelik bir bölgenin peyzaja ve yeşil alanlara ayrıldığı Mevsim İstanbul’da; kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, her daireye ait özel otopark ve misafir otoparkı, dinlenme alanları, kaykay pisti, çocuk parkı, oyun odası, mini futbol – basketbol sahası, squash, game center, sinema odası, fitness center, sauna, Bilardo-masa tenisi- dart salonu, 2 adet davet ve organizasyon odası, toplantı odası, mescit ve7/24 güvenlik hizmeti bulunuyor. Zengin sosyal donatılara sahip Mevsim İstanbul projesinin aidat maliyetleri düşünülerek, projede bulunan 4 ticari alan ve 3 konutun tüm kira gelirleri yönetime devrediliyor.

Kazançlı lokasyon

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktalarından biri olan Kağıthane bölgesinde hayat bulan ve kazançlı bir gelecek vadeden Mevsim İstanbul, lokasyonuyla da avantaj yaratıyor. Avrupa yakasında ulaşım akslarına yakın bir noktada hayata geçirilen proje,  TEM Otoyolunun yanı başında konumlanıyor. Proje Maslak’a 3 kilometre, E-5 Karayolu’na 4 kilometre, Beşiktaş’a ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 9 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve Taksim’e ise 10 kilometre mesafede yer alıyor.

Alternatif ödeme seçenekleri         

İstanbul’un hızla değerlenen lokasyonlarından Kağıthane’de yükselen Mevsim İstanbul’da 2+1 daireler 580 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Yeni yılda konut alıcılarına avantajlı kampanya başlatan Sarılar İnşaat; projede yüzde 5 peşinata 60 ay vade farksız ya da 120 ay 0.45 vadeyle ödeme seçeneği sunuyor. Mevsim İstanbul’da dairelerin yüzde 50’si şimdiden sahiplerini bulurken örnek dairesi hazır projede teslimlerin 2018 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor.

 

Yorumlar kapalı.