Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma G Yoo Inspired by Starck sahipleriyle buluşuyor

G Yoo Inspired by Starck sahipleriyle buluşuyor

Mar Yapı güvencesiyle Güneşli’de hayat bulan ve ünlü Fransız tasarımcı Philippe Starck’ın dokunuşlarıyla canlanan G Yoo Inspired by Starck projesi sahipleriyle buluşmaya başladı. Yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından yakın markajda takip edilen projede dairelerin yüzde 81’i satıldı.

 Güneşli ve Basın Ekspres Yolu’nun enerjisini değiştiren G yoo Inspired by Starck üçgen formuyla ön plana çıkıyor ve anıtı andıran iki kuleden meydana geliyor. Projenin içerisinde 311 rezidans ve ticari üniteler bulunuyor. Projedeki rezidansların büyüklükleri 61 ile 109 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Her iki cepheden de güneş ışığı alabilen bu daireler, gün ışığından en çok yararlanan, aydınlık konutlar olarak öne çıkıyor. Tüm ortak alanlar projenin B bloğunda yer alıyor. A blokta ise dünyanın en büyük gayrimenkul firması Wanda Grup’un Wanda Vista markası hayata geçiriliyor.

G Yoo İnspired by Starck Yüzde 70 kazanç sağladı

Projede az sayıda kalan rezidansların metrekare satış fiyatı 7 bin 500 TL’den başlıyor. Dünyanın en ünlü tasarımcılarından biri olan Philippe Starck imzası taşıyan proje, satışına başlandığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 70 değer kazandırdı.

G Yoo by Sparck projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanakların arasında SPA, fitness, çok amaçlı eğlence alanları, açık-kapalı havuzları, Business Lounge gibi ortak alanlar ve satılabilir birimler bulunuyor.

İstanbul’un yeni tasarım ve yaşam stili Basın Ekspress Yolu’nda yükselen proje E-5 VE TEM bağlantı yolu üzerinde konumlanıyor. Metro güzergahında yer alan projeden havalimanına 10 dakikada ulaşım mümkün.

 

 

Yorumlar kapalı.