Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Makyol Santral Avrupa Yakası’nda yeni trend yaşam başlatıyor

Makyol Santral Avrupa Yakası’nda yeni trend yaşam başlatıyor

Bahçeşehir-Esenyurt bölgesinin en avantajlı lokasyonunda hayata geçirilen Makyol Santral özgün tasarımı, geniş peyzaj alanları, yeni nesil sosyal kulüp yaşam alanı, ulaşım kolaylığı ve getiri potansiyeliyle yatırımcıların yeni gözdesi olacak.

Türkiye’nin inşaat sektöründe uluslararası markası Makyol, 50 yılı aşkın deneyimiyle geliştirdiği yeni yaşam projesi Makyol Santral’i yatırımcılarla buluşturdu. Makyol Santral, özgün tasarımının yanı sıra 7 bin 500 metrekare alana sahip peyzajı ve sosyal kulüp deneyimini yeraltından yer üstüne taşıyan yeni nesil sosyal kulüp-yaşam alanı ve merkezi lokasyon avantajına bağlı olarak getiri potansiyeliyle yatırımcıların yeni gözdesi olmayı hedefliyor.

200 milyon TL yatırım değeriyle Bahçeşehir-Esenyurt bölgesinin en merkezi bölgesinde yükselen Makyol Santral, 16 bin 906 metrekare arsa üzerinde 5 blok halinde toplam 407 daireden meydana geliyor.1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle tasarlanan Makyol Santral’de konutların yanı sıra ticari alanlar da yer alıyor.

Yeni nesil sosyal kulüp

Makyol Santral içinde yer alan“Connect” sosyal kulüp ile bölgede yeni nesil bir yaşam alanı konsepti yaratıyor. Londra merkezli I AM firması tarafından tasarlanan Connect, bünyesindeki barındırdığı çok sayıda farklı fonksiyon ile daire sahiplerine konforlu bir yaşam vaat ediyor. Sosyal kulüp deneyimini yerüstüne taşıyacak olan Connect, kullanıcılarına barbekü alanlarından, cep sinemasına, özel tasarlanmış etkinlik ve kutlama alanlarından, sakin çalışma alanlarına kadar farklı alternatifler sunuyor.

Makyol Santral ‘de peşin ödemede yüzde 10 indirim

MakyolSantral’de konutların metrekare fiyatları 4 bin 875 TL’den başlıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler 319 bin TL’den başlayan fiyatlarla bu keyifli hayatın bir parçası olabiliyor. Lansmana özel firma bünyesinde 48 ay yüzde 0 faiz gibi avantajlı ödeme planlarının sunulduğu projede, peşin ödemelerde ise yine lansmana özel yüzde 10 indirim avantajı sağlanıyor. Kaba inşaatı tamamlanan Makyol Santral’in 2019’un ilk çeyreğinde daire sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Metro kapınızda

D-100, TEM Otoyolu bağlantısının yanı sıra, yapımı 2019 yılında Makyol tarafından tamamlanacak olan Mahmutbey-Esenyurt metrosuMakyol Santral projesinin hemen yanı başında hayata geçiriliyor. Bölgenin tek ve en büyük sağlık merkezi İstinye Üniversite Hastanesi’ne iki dakikalık mesafede bulunan Makyol Santral, TED, MEF, FMV Işık, Bilfen ve Bahçeşehir Okulları gibi birçok eğitim kurumuna yakınlığı ile dikkat çekiyor. Çevresinde pek çok restoran, cafe gibi sosyal ve ticari alanlar bulunan Makyol Santral, Türkiye’nin en önemli tenis organizasyonu olan İstanbul Cup’a ev sahipliği yapan spor ve tenis arenasının da yanı başında yükseliyor.

 

 

Yorumlar kapalı.