Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Liv Marine Yakuplu ile keyifli bir yaşama adım atın

Liv Marine Yakuplu ile keyifli bir yaşama adım atın

Liv Yapı güvencesiyle Beylikdüzü Yakuplu’da hayata geçirilen Liv Marine Yakuplu projesi geniş aileler için ideal olan 4+1 daire seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

liv-marine-yakuplu4 katlı villa tipi bloklardan oluşan 6 bloktan meydana gelen Liv Marine Yakuplu’da toplam 80 daire yer alıyor. Tüm dairelerin 4+1 olarak tasarlandığı projede konutların büyüklükleri Net 149, Brüt 200 metrekare olarak dizayn ediliyor ve tüm dairelerin bahçe dubleksi ya da çatı dubleksi seçenekleri bulunuyor. Liv Marine Yakuplu projesinde daireler ilk kattan itibaren deniz manzarasını görüyor.

Proje içerisinde; yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, sauna, spor alanları, yürüyüş alanları, otopark ile güvenlik hizmeti olan büyük bir sosyal donatı alanı barındırıyor.

Denize 100 metre mesafede olan Liv Marine Yakuplu projesinde ön satışlar başladı. Projede daire fiyatları 950 bin TL’den başlıyor. Aralık 2018 yılında teslim edilecek olan Liv Marine Yakuplu projesinde yüzde 25 peşinattan sonra 36 ay sıfır faizle taksitli ödemeler yapılıyor.

 

Yorumlar kapalı.