Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Deniz ve peyzaj manzarasıyla mest ediyor: Beylikdüzü Liv Marmara

Deniz ve peyzaj manzarasıyla mest ediyor: Beylikdüzü Liv Marmara

Ses getiren Kalekent projesinden sonra Liv Markasını Beylikdüzü’nün Marmara Denizi tarafına taşıyan Liv Yapı, Liv Marmara projesiyle İstanbul’un yatırım açısından yıldızı parlayan bölgesi Beylikdüzü’nde yeni bir yatırım fırsatı sunuyor. Lansman süreci başlayan Liv Marmara projesinde avantajlı ödeme koşulları sunuluyor.

Marmara Denizi’ne hakim bir noktada yükselen Liv Marmara projesi, 10 bin metrekarelik arsa üzerinde bulunuyor. Projede toplamda 495 konut 34 ofis ve 10 cadde mağazası bulunuyor. Özellikle bölgedeki küçük daire ihtiyacına cevap verme amacıyla hayata geçirilen Liv Marmara projesinde 1+1 ve 2+1 daireler mevcut. Marmara Denizi’ne yakın bir mesafede yükselen Liv Marmara’da daireler birinci kattan itibaren deniz ve peyzaj manzarasına da sahip. Böylece sakinlerine keyifli bir yaşam sunabiliyorlar.

Herkese uygun bir daire var

Birbirine entegre 3 bloktan meydana gelen Liv Marmara projesinde sadece 1+1 ve 2+1 daireler sunulsa da, çok çeşitli 2+1 daire tipleri mevcut. Projede 7 farklı 2+1 daire tipi sunulmasıyla hem geniş ailelere hem de bekarlara uygun birer alternatif sağlanabiliyor.

Projedeki 1+1 daireler 60 metrekare büyüklüğe sahipken; 2+1 dairelerin büyüklükleri 87 ile 133 metrekare aralığında değişiyor.

Emlak Konut kampanyasına dahil oldular

Projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı sunulurken; 1+1 daireler 179 bin TL’den başlıyor. Firma, Emlak Konut GYO’nun tarihi kampanyasını kendi projesine uygulayarak yüzde 20 peşinat, yüzde 0.70 vade ve 120 aya kadar taksit imkanı da sunuyor. Liv Yapı bünyesinde ayrıca yüzde 25 peşinata 36 ay, yüzde 50 peşinata 50 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor. Projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Yorumlar kapalı.