Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN UPTOWN İncek ile evlerde eğlence zamanı

UPTOWN İncek ile evlerde eğlence zamanı

UPTOWN İncek ‘şehir içinde şehir’ mantığıyla tasarlandı

Ankara’nın İncek bölgesinde yaşamın başladığı UPTOWN İncek konut projesi, sosyal donatı alanları ile eğlenceyi ev sahiplerinin ayağına getiriyor ve tatili bir ihtiyaç olmaktan çıkarıyor. Başkent’in cazibe merkezi İncek’in başlangıç noktasında hayat bulan proje ‘şehir içinde şehir’ mantığıyla konut sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

Lema Grup tarafından hayata geçirilen UPTOWN İncek projesi 18 bin 27 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılıyor. Mogan Gölü ve orman manzarasına karşı 36 katlı dikey ve yatay bloklardan meydana gelen projede 18 ayrı tipte 1+1’den 6+1’e kadar farklı daire seçenekleriyle toplam 226 konut yer alıyor.

Bu konseptler hiçbir projede yok

UPTOWN İncek projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, spa-sauna, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kafe-restoran, market, sinema, kuaför, güvenlik ve otopark hizmeti bulunuyor. UPTOWN İncek projesi sakinleri, film izleyip, konsol oyunları oynayabilecekleri ve maç yayınlarının yapılacağı “JOYTOWN” ile doyasıya eğlenirken, “SOUNDTOWN” da konser salonundaki ses kalitesinde müzik yapmanın zevkine erişiyorlar. Ayrıca “ARTTOWN” ile sanatsal etkinliklerde bulunuyor, “BEAUTYTOWN” da güzellik sırlarını öğreniyorlar. 5 yıldızlı bir otelden fazla imkanların sunulduğu konut projesinde hizmete giren “GURMETOWN” eşsiz lezzetler sunarken, kapalı yüzme havuzundan basketbol, tenis, pilates salonlarına kadar çok sayıda spor etkinliğinin düşünüldüğü “GYMTOWN”da ise güne daha zinde başlayabiliyor ya da akşam yorgunluklarını atabiliyorlar. Çevresi lavantalarla çevrili doğal su yatağı bulunan geniş bir peyzaj alanına sahip olan proje sakinlerine tatil rahatlığı yaşatıyor.

TED Ankara Koleji’ne komşu olarak yükselen UPTOWN İncek, 490 bin ile 1 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. İlk 5 ayda konut sahiplerine yüzde 15’lere varan kazanç sağlayan projede 3+1 dairelerin satışı tamamlandı. Yaşamın bir süredir devam ettiği projede 2+1 daireler 1.450 TL ila 1.850 TL, 4+1 daireler 3 bin 300 TL ila 3 bin 700 TL’den kiracı buluyor. Projede peşin ve banka kredili ödemelere yüzde 9 indirim de uygulanıyor.

 

Yorumlar kapalı.