Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Bodrum’un gözdesi, B Modern!

Bodrum’un gözdesi, B Modern!

Almanya’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve bir çok yatırım yapan Alman kuruluşunun Türkiye iştiraki Leitert Bau & Co. KG tarafından inşa edilen B Modern, 27 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 17 bloktan oluşan projede, 198 daire ve 15 müstakil tek katlı konut yer alıyor. Bloklar 3 katlı olarak tasarlanıyor. Bodrum Modern’de alanları 82 ile 110 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireler bulunuyor.

B Modern’de fiyatlar 195 bin TL ile 245 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede daireler krediye uygun durumda. Bodrum Modern’in teslim tarihi Mart 2017 olarak planlanıyor.

b-modern--
Bodrum’un gerçek anlamda ilk rezidans konsept projesi olan B Modern Residence, 5 yıldızlı otel statüsünde inşa ediliyor.

Concept lüks dairelerin bulunduğu Bodrum Modern içerisinde; yarı olimpik yüzme havuzu, blok önü havuz, kendine ait özel iskele, business center gibi özellikler mevcut. Rezidans imkanları ile konuklarına ayrıcalıklı bir dünya yaşatmaya hazırlanıyor. B Modern’de; concierge hizmetleri, shuttle servisi, havaalanında alma business center, özel plaj gibi hizmetlerin yanı sıra B Modern VIP Card hizmeti ile konuklarına Bodrum ve İstanbul içindeki çoğu mekanda yüzde 30’lara varan indirim imkanı sunuluyor.

Merkezi lokasyon

Merkezi bir noktada konumlanan proje havaalanına 10 kilometre, Güvercinlik sahiline 2 kilometre, Bodrum merkeze 20 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Tuzla Koyu manzaralı proje, Türkiye‘nin en büyük golf sahalarından biri olan Vita Golf Park ve Muğla‘nın en büyük AVM’sine yürüyüş mesafesinde inşa ediliyor.b-modern

 

Yorumlar kapalı.