Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Kiptaş Silivri Konutları ile evi olmayanlara yaşanabilir konforlu alanlar

Kiptaş Silivri Konutları ile evi olmayanlara yaşanabilir konforlu alanlar

KİPTAŞ güvencesiyle Silivri’de hayata geçirilen Silivri Konutları 3. Etap, bölgeye yatırım yapmayı düşünenlere uygun fiyatlarla yaşanabilir konforlu alanlar sunuyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, bugüne dek 80 bin konut inşa eden KİPTAŞ, her gelir grubuna yönelik geliştirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor.  Silivri’de 1.508 konuttan oluşan ve İstanbul’un yeşiliyle denizini bir araya getiren Silivri Konutları 3. Etap, hem yazlıkçılar hem de oturumcular tarafından tercih ediliyor. Kaliteli yaşamı İstanbul’un dört bir yanına taşıyan ve yaşanabilir konforlu alanlar sunan KİPTAŞ, Silivri Konutları 3. Etap dairelerini 195 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıların beğenisine sunuyor.

Engelli bireylere öncelik

Silivri Konutları 3. Etap, 173 bin 606 metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediliyor. 1.508 konuttan oluşan proje, deniz manzaralı 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle tasarlanıyor. Projede 2+1 daireler 92 metrekare, 3+1 daireler ise 112 metrekare boyutlarında dizayn ediliyor. Bunun yanı sıra, sosyal konut projelerinde engelleri kaldıran KİPTAŞ, Silivri Konutları 3. Etap’ta 99 adet 2+1 giriş kat daire için engelli bireylere müracaat önceliği veriyor. Projede zemin kat daireler ihtiyaca uygun olarak tasarlanarak teslim edilebiliyor.

Sosyal hayata bir adım

Estetik mimarisi, deniz manzaralı daireleri ve birinci sınıf malzeme kalitesiyle sosyal konut algısının yeniden inşa edileceği Silivri Konutları 3. Etap, bölgenin sembol projelerinden biri olmaya aday. Proje, gerek konumu gerekse konforlu yaşam alanları ve zengin sosyal donatılarıyla bölgedeki değişime öncülük ediyor. Site sakinlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Silivri Konutları 3. Etap projesinde; geniş peyzaj alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanları, spor sahası, cami, sağlık ocağı, okul ve prestijli ticari alanlara da yer veriliyor.

Evi olmayanlara özel

Sadece evi olmayanların müracaat edebileceği projede amaç; İstanbul sınırları içerisinde hiç evi olmayan vatandaşların uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla ev sahibi olmasını sağlamak. Orta ve dar gelirli aileler için geliştirilen projede müracaatlar 28 Mart itibariyle alınmaya başladı.  Projede 2+1 daireler 195 bin TL’den, 3+1 daireler ise, 215 bin TL’den satışa sunuluyor. Projede 36 ay vade farksız ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 20 peşinat, 120 aya kadar banka kredili taksit imkanı da sağlanıyor.

Şehrin karmaşasından kaçanlara

Avrupa Yakası’nın gözde lokasyonlarından biri olan Silivri’de hayata geçirilen Silivri Konutları 3.Etap, son derece cazip konumuyla İstanbulluların öncelikli tercih sebebi oluyor. Şehrin karmaşasından kaçıp dinlenmek isteyenlerin yakın takibe aldığı proje, E-5 Karayolu’na yakın konumu ve TEM Otoyolu’na 5 dakika uzaklıktaki mesafesiyle her yere kolay ulaşım imkanı sunuyor. Silivri Konutları 3.Etap’ta teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor.

Kiptaş Silivri Konutları projesine kimler başvurabilir?

KİPTAŞ, projeden konut sahibi olabilme şartlarını belirledi. Buna göre konut sahibi olacaklarda; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, reşit olması, İstanbul ilinde üzerine kayıtlı konut olmaması şartı aranacak. Alıcılar, konut taleplerini 28 Mart – 18 Nisan tarihleri arasında ön müracaat sistemiyle yapabilecek.  Müracaatın konut adedinden fazla olması halinde müracaat edenler arasında 28 Nisan Cumartesi günü Noter huzurunda yapılacak kura çekilişi ile hak sahibi belirlenecek.

 

Yorumlar kapalı.