Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Bursa’nın en yükseğinde A plus yaşam: Central Balat

Bursa’nın en yükseğinde A plus yaşam: Central Balat

Balat’a prestij kazandıran proje

Taşyakan İnşaat tarafından hayata geçirilen, mimarisi ve göz dolduran tasarımıyla Bursa’nın simge yapılarından biri haline gelecek olan Central Balat, şehrin en prestijli projesi olmaya aday. 27 dönümlük arazi üzerine inşa edilen proje; 35 ile 25 katlı iki kule ve 6 ile 8 katlı iki bloktan oluşuyor.

Central Balat’ta 426 adet konut yer alıyor ve 35 katlı kulenin son 5 katında 60 adet ofis bulunuyor. Yapı ayrıca içerisinde 20 bin metrekarelik bir alışveriş merkezi de barındırıyor. Central Balat, büyüklükleri 71 ile 281 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleriyle toplam 426 konuttan meydana geliyor.

Eylül 2019’da teslim!

Yatırımcısına kazandırmayı hedefleyen Central Balat’ta her 3 ayda bir daire fiyatları kademeli olarak yükselecek. Örneğin; lansman döneminde 315 bin TL’den satılan bir 1+1 dairenin teslimde 500-550 bin TL’den alıcı bulması bekleniyor. Projede fiyatlar 315 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Central Balat’ta yüzde 40 oranında peşinat ödeniyor. Yüzde 30’luk konut bedeli  teslime kadar sıfır faizle taksitlendiriliyor. Kalan yüzde 30’luk konut bedeli ise teslimde ödeniyor.  Projede dairelerin 2019 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Proje, residence ve ofis katlarından eşsiz Bursa manzarasının seyrine imkan tanıyacak şekilde dizayn edildi.

7’den 70’e huzurlu yaşamın adresi

Konut, ofis ve alışveriş merkezini birleştiren Central Balat, şehrin en yüksek yapısı olma ünvanını elinde bulunduruyor. Projedeki konutlarının tamamı, geniş yeşil alanlar çevresinde konumlandırılmış olup; yüzme havuzları ve çocuk oyun alanları ile sakinlerinin rahat  nefes alabilecekleri alanlar sunuluyor. Yapının diğer sosyal ayrıcalıkları arasında; sauna, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve tüm araçlara yetecek kadar otopark alanı yer alıyor.

Central Balat projesi, Çevre Otoyolu’nun Mudanya Karayolu’yla birleştiği kavşakta yükselecek. Proje, Özdilek Geçit AVM’ye çok yakın mesafede konumlanıyor. Proje, sosyal donatıları ve lokasyonuyla da bulunduğu bölgeye değer katıyor.

 

Yorumlar kapalı.