Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Tem’den özel girişi olan tek hayat; Skyland İstanbul

Tem’den özel girişi olan tek hayat; Skyland İstanbul

İstanbul’un yeni cazibe merkezi Seyrantepe’de hayata geçirilen Skyland İstanbul, şehrin merkezinde ayrıcalıklı, konforlu, kaliteli ve yeşil bir hayat düşleyenlerin yeni adresi olacak. Eroğlu Gayrimenkul güvencesiyle, İstanbul’un merkezi Seyrantepe’de hayat bulan Skyland İstanbul projesinin yüzde 83’ü satıldı. Yatırımcılara ultra lüks bir hayatın kapılarını açan ve yaşamın başladığı projede, kalan konut ve ofislerin kısa sürede bitmesi bekleniyor. Residence’ları, ofisleri ve konsept alışveriş merkeziyle Levent – Maslak hattının yanı başında yükselen Skyland İstanbul, TEM Otoyolu’ndan direkt giriş ayrıcalığına sahip tek proje olarak öne çıkıyor. Proje, her detayı incelikle tasarlanmış mimarisi, hayata getirdiği modern bakış açısı, 360 derece İstanbul manzarası, kişiselleştirilebilir ofis seçenekleri, tasarım dünyasını buluşturan konsept AVM’si HOM Design Center, Gastro Court ve sosyal olanaklarıyla yatırımcılara eşsiz bir yaşam deneyimi sunuyor.

Akıllı yatırım isteyenlere

Skyland İstanbul’un içinde bulunan Tower Residence,1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun, farklı daire seçenekleri sunarken, hemen yanı başındaki Belgrad ormanı manzarasıyla da yeşil bir hayat düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Doğayı öncelik alan mimarisinin yanı sıra her dairesinde balkon ve terasları olan Teras Evler, şehrin merkezinde stresten uzak bir hayat sunuyor. Kısa bir süre önce satışa sunulan Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence’da, 1+1’den 4+1’e kadar  farklı  daire seçeneklerinin yanı sıra 4+1 daireler için dubleks seçeneği de bulunuyor. 4+1 dubleks dairelerin terasları ve Sky Residence’ın 10 bin metrekarelik özel peyzaj alanı, yeşili gündelik hayatın bir parçası haline getiriyor. Skyland İstanbul’da tercih edilen, aydınlatma, ısıtma, soğutma, havalandırma gibi bir çok sistemin cep telefonundan yönetilmesine imkan veren akıllı ev teknolojisi, residence’ın kontrolünü başka bir şehirden dahi mümkün kılıyor.

3 farklı ofis seçeneği

Skyland İstanbul, 3 farklı ofis tipi ve istenilen büyüklükte tasarlanabilen sınırsız ofis seçeneğiyle, iş hayatında zirveyi hedefleyenlerin tüm beklentilerine cevap veriyor. Modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar içeren Tower Ofisler, 83 metrekare’den 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte dizayn edilebilen toplam 628 adet ofisten oluşuyor. Tower Ofis’ler, muhteşem bir orman ve İstanbul manzarası sunuyor. Tek katta 190 metrekareden 4 bin 600 metrekareye kadar genişlik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Bağımsız bölümlerinde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörlerin bulunduğu Loft Ofis’ler, asma katlarla daha dinamik hale geliyor. Toplam 7 kattan oluşan Flat Ofisler ise, tek katta 1100 metrekare alan sunarken, birleştirilebilir katlarıyla Cendere caddesi üzerinden direk giriş imkanı sağlıyor. Her katta 1100 metrekare alan ve birleştirme imkanı sunan, toplam 7 katında teknolojiyi lüksle buluşturan Flat Ofis’ler, hem çalışmak hem de geleceğe yatırım yapmak isteyenler için ideal bir alternatif oluşturuyor.

 Full ofis konsepti

Skyland İstanbul ofisleri, teknolojik altyapısıyla geleceği hemen bugün yaşatıyor. Skyland İstanbul’un tüm benzersiz özelliklerini yaşatan Tower, Loft, Flat ofisler geniş, ferah ve şehrin merkezinde bir ofis hayali kuranları bekliyor. Skyland İstanbul, tüm ofis seçeneklerine yansıttığı “Full Ofis” anlayışıyla eksiksiz bir iş yaşamı sunuyor. Çalışanlara, ofis alanlarının kişiye özel arşiv odasında, ihtiyaç duyulan tüm evrak ve materyalleri saklama imkanı sunuluyor. Ayrıca bu alanda, iş görüşmeleri için toplantı odaları ve özel seminerler için konferans salonları bulunuyor. Ofisin bulunduğu binada; sizin yerinize misafirlerinizi karşılayan ve tüm hizmeti gerçekleştiren bir resepsiyon da yer alıyor.

120 ay peşinatsız

Deneyimli firma, Skyland İstanbul ayrıcalığını yaşamak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Projede rezidanslar, 120 ay peşinatsız, 3 bin 800 TL fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Skyland İstanbul’un benzersiz ofislerinden birine sahip olmak isteyenler ise, peşinatsız ve faizsiz 8 bin 500 TL taksit seçeneği ve hemen teslim avantajıyla dilediği ofise sahip olabiliyor. Rezidans ve ofis hayatına yeni bir bakış sunan projede, teslimler hemen gerçekleşirken, rezidansların ödeme takvimi 2019’a erteleniyor.

Hayal gibi hayat

Skyland İstanbul’da hayat yüksek standartlarda yaşanıyor. Doğayı merkeze alan mimarisinin yanı sıra çocuk parkı, bahçeleri, kamelyası ve orman manzarası özellikle aileler için keyifli bir yaşam seçeneği oluyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise; concierge, fitness ve welness merkezi, yüzme havuzu, akıllı ev teknolojileri, 3 bin 500 araçlık kapalı otopark hizmeti bulunuyor. Projenin hemen yanında yer alan, şehrin en büyük oksijen kaynağı Belgrad Ormanı da yatırımcıların tercih sebeplerinin en başında yer alıyor. Skyland İstanbul projesi, içerisinde tam 25 gastronomi markasının yer aldığı “Gastro Court” ile sakinlerine lezzetten fazlasını sunuyor. Sadece yaşayanların değil, ofis insanlarının ve yakın çevrenin de tüm duyularına hitap eden lezzetler “Gastro Court”u tadına doyulmaz bir mekan haline getiriyor.

Tasarım ve estetik bir arada

Skyland İstanbul’un içinde yer alan ve Türkiye’nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayan HOM Design Center, 2018’in ilk yarısında kapılarını açıyor. 100’ün üzerinde mağazasıyla ev ve ofis tasarımına yönelik özel ürünlerin satışa sunulacağı yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, tasarım ve estetiği bir arada sunacak. Ayrıca HOM Design Center’da, Inspiration Area ile sanat etkinlikleri, performanslar, sergiler, ünlü tasarımcılar sıklıkla yer alacak.

İstanbul’un en gözde konumunda

Maslak ve Levent hattı, İstanbul’da modern hayatı ve iş dünyasını buluşturan bu iki önemli lokasyonun ortasında yer alıyor. TEM Otoyolu ve Cendere Caddesi’nden direkt giriş olanağı bulunan, yanı başındaki metro durağı ile şehrin her noktasına kolay ulaşım imkanı sunan Skyland İstanbul, konumuyla kelimenin tam anlamıyla göz kamaştırıyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakika mesafesi, metro ve bağlantı yollarıyla havalimanları ve 3. köprüye yakınlığı ise, Skyland İstanbul’un değerine değer katan ulaşım avantajları olarak öne çıkıyor.

 

 

 

 

Yorumlar kapalı.