Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Altower Otel Konforlu Akıllı Teknolojik Yaşam Sunuyor

Altower Otel Konforlu Akıllı Teknolojik Yaşam Sunuyor

Anadolu Yakası’nın merkezi lokasyonlarından Göztepe’de hayata geçirilen Altower akıllı teknolojik altyapısıyla hızlı şehir hayatını kolaylaştırmaya geliyor. Altınbaş Yapı güvencesiyle İstanbul Göztepe’de inşa edilen Altower projesi “otel konforlu akıllı teknolojik yaşam’ konseptiyle şehrin kaotik havasını yatırımcılar için kolaylaştırmayı hedefliyor. Dünyanın en prestijli otellerinde uygulanan sistem, Türkiye’de ilk kez Altower projesinde gerçekleştiriliyor. Ön talep toplama süreci başlayan Altower dört tarafı yol ile çevrili bağımsız bir ada üzerinde yaklaşık 10 dönümlük bir araziye inşa ediliyor.

Kendi Metrekarenizi Oluşturun

Yüzde 80’i yeşil alanlarla kaplı olan Altower projesi 330 adet rezidans daireden meydana geliyor. Tamamı modüler 75,5 metrekare büyüklüğünde 1+1 daireler olarak tasarlanan Altower, isteğe göre 5+1 daire alternatifine kadar dönüştürülebiliyor. Projede ayrıca istenirse dayalı döşeli olarak da ev sahibi olunabiliyor. Bunun yanı sıra projenin bir kısmında misafirleri ağırlamak için özel odalar da oluşturuluyor. Misafir odalarında birebir ev büyüklüğünde 5 özel misafir odası bulunuyor.

Önce Konfor

Altower projesi yerden ısıtma merkezi kontrollü ve pay ölçerli olarak tasarlanıyor. Soğutma sistemi multi splitlerle sağlanan dairelerin alt yapısı hazır olarak teslim ediliyor. Her katta otomasyonlu, ilaç püskürtme ve havalandırmalı çöp şutu bulunuyor. Bu sayede çöp toplama ve koku problemi tamamen ortadan kaldırılıyor.

Ayrıcalıklarla sarmalanın

Projede yer alanlar Altower’ın içerisinde bulunan birçok sosyal olanaktan da yararlanma imkanına sahip oluyor. Altower’ın içinde bin metrekareye yakın bir spor salonu, kapalı yüzme havuzu ve SPA merkezi yer alıyor. Evde ipad kullanarak ya da concierge hizmetlerini arayarak özel spor hocası ya da masaj rezerve edilebiliyor. Projenin -1. katında yer alan market otomasyon makineleri ile gıda, kozmetik ve teknoloji ürünleri kredi kartıyla ya da telefonlardaki aplikasyon üzerinden aidata yansıtılarak satın alınabiliyor. Ayrıca sakinlerin keyifli vakit geçirmeleri için Altower’ın içinde özel dekore edilmiş Playstation oyun odasının yanı sıra bir de sinema odası oluşturuluyor. Yaşayanlar telefon ya da tablet gibi kendilerine ait cihazların uygulamalarından film kiralayarak sinemadan daha konforlu bir alanda film izleme rahatlığına erişebiliyor. Sinema odasının bir kısmında küçük bir de mutfak bulunuyor. Altower’da evden çalışmak isteyenler diledikleri zaman kullanabilecekleri son derece şık ve modern biçimde tasarlanmış 3 faklı büyüklükte toplantı odası ile ister iş ister özel görüşmelerini konforlu ve ayrıcalıklı bir şekilde Altower’ gerçekleştirebiliyor. Toplantı odalarının önündeki Lobby Bar toplantı süresince kullanıcılara ve misafirlerine hizmet veriyor.

Özel insanlara özel imkanlar

Rahatlık ve konfor düşünülerek tasarlanan projede 1 adet yük asansörü olmak üzere toplamda 5 asansör bulunuyor. Engelli kişilerin de rahatça kullanması için tasarlanmış asansörler kapalı otoparktan evlerin bulunduğu kata kadar çıkabiliyor. Projenin 12. katı ise tamamen yaşayanların misafirleriyle zaman geçirebileceği bir bölüm olarak tasarlanıyor. Bu alanda tasarlanan farklı tv üniteleri sayesinde isteyen herkes keyfine göre programı takip edebiliyor. Dileyenler ise Sports Bar’ı kiralayarak misafirlerine barmenlik yeteneklerinizi sergileyebiliyor veya Concierge’dan profesyonel barmenlik hizmeti alabiliyor.

Altower Türkiye’nin en teknolojik rezidansı

Günümüz teknolojisinin imkanlarını konuta sığdıran Türkiye’nin en teknolojik rezidansı Altower, geliştirdiği aplikasyonu ile tüm rezidansın kontrolünü sağlıyor. Projenin hayata geçirdiği  Concierge, housekeeping, vale, drycleaner gibi hizmetlerin yanı sıra; tek tık ile sosyal donatı alanları kontrolünde bulunan araba yıkama, yemek siparişi verme, özel spor hocası, sinema salonu rezervasyonuna ek olarak televizyon, ışık, kapı, cam ve klima kontrolü gibi dilediğiniz birçok özelliği bir arada sunuyor. Dünya’da ilk kez bu firmayı bir rezidans projesi için ikna edip Altower’da yer almalarını sağlayan şirket Altınbaş Yapı oldu.

Yüzde 1 KDV

ALTOWER’da 75,5 metrekare 1+1 daire satın aldığınızda sadece yüzde 1 kdv ödüyorsunuz. Ayrıca modüler sistemin avantajıyla dairenizi ne kadar büyütürseniz büyütün oda sayısı kadar otopark alanınız tapuya işleniyor.  Bunumn yanı sıra, Altower’da sahip olduğunuz bir dairenin kira geliri tam 3 yıl Altower güvencesinde. Yani 3 yıl kira geliri garantisiyle 15 yılda yatırımınız size geri dönüyor.

Altower projesinde daire teslimlerinin 2019 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor. Proje, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Yeni sahra metrosuna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

 

 

 

Yorumlar kapalı.